Українські дипломати розпочали роботу з міжнародними партнерами щодо протидії кібератакам

Європа має Українське коріння…

20/01/2022 AA 0

Ну й США та Велика Британія. Мабуть не даремно Річард Левине Серце мав українське походження. Та й Вольдемар І Здор, данський король був онуком київського […]

Українська дипломатична служба почала зовнішньополітичну роботу для запобігання кібератакам

Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на повідомлення речника Міністерства закордонних справ Олега Ніколенко у   Facebook.

“На доручення міністра закордонних справ Дмитра Кулеби українська дипломатична служба розпочала додаткові контакти із міжнародними партнерами задля посилення спроможностей України протидіяти кібератакам та розвивати системи кіберзахисту.

Команда спеціалістів МЗС, у співпраці з іншими причетними відомствами, вже відновила роботу веб-сайту МЗС України”, йдеться у повідомленні.

Через хакерську атаку контент сайту не постраждав, витоку службової інформації не зафіксовано, внутрішні ІТ-системи міністерства працюють в штатному режимі.

Вживаємо практичних заходів для посилення кіберзахисту МЗС та українських посольств і консульств за кордоном.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Foleg.nikolenko.50%2Fposts%2F10226129228752450&show_text=true&width=500

Нагадаємо , що у ніч з 13 на 14 січня хакери здійснили глобальну атаку на сайти Кабінету міністрів та окремих міністерств.

MIXADV

цікаве