Хакери зламали сайт Кабміну, МЗС та інших органів влади

Європа має Українське коріння…

20/01/2022 AA 0

Ну й США та Велика Британія. Мабуть не даремно Річард Левине Серце мав українське походження. Та й Вольдемар І Здор, данський король був онуком київського […]

Сайти Кабінету Міністрів, Міністерства закордонних справ і низки інших державних органів України зазнали масштабної хакерської атаки.

Про це вранці в п’ятницю, 14 січня, повідомив речник МЗС Олег Ніколенко у фейсбуці.

“Внаслідок масованої хакерської атаки вебсайти МЗС та низки інших державних органів тимчасово не працюють. Наші спеціалісти вже займаються відновленням роботи ІТ-систем. Перепрошуємо за можливі незручності”, – написав він.

Станом на 9:30 сайт МЗС не відкривається.

За інформацією “Української правди”, донедавна на сторінці відображалося розміщене хакерами повідомлення, зміст якого свідчить, що вони вдавали з себе поляків.

Послання підготували українською, російською і польською мовами.

Джерело: “Українська правда”

Також не працює сайт держпослуг “Дія”, проте проблем із роботою додатка “Дія” немає.

Атаки зазнали портал Кабміну, ДСНС, Міносвіти, Мінспорту, Міненерго, Мінагрополітики, Мінстратегпрому, Мінветеранів, Держказначейства тощо.

Станом на 9:30 сайт уряду відновив роботу.

Пресслужба Міносвіти о 7:04 зазначила, що у зв’язку з глобальною атакою у ніч з 13-го на 14 січня 2022 року офіційний сайт міністерства тимчасово не працює.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FUAMON%2Fposts%2F260501839522969&show_text=true&width=500

У відомстві закликали користуватися іншими вебресурсами, зокрема офіційними сторінками міністерств у соцмережах.

Повідомляється, що зараз тривають роботи з усунення несправності, а також працює кіберполіція.

MIXADV

цікаве