На вулицях міст Білорусі з’явилися антиросійські листівки

Чемпіонат світу з футболу в Катарі як Золотий батон світового футболу

29/11/2022 AA 0

Останніми днями, перед черговою хвилею ракетних ударів країни-терористки Росії, однією з топ-тем в українських медіа стали результати виборів до Національного олімпійського комітету (НОК) України. За […]

Фото: Радіо Свобода

У Мінську і Барановичах з’явилися листівки з антиросійськими гаслами:  “Ні окупації Білорусі”, “Ні інтеграції з РФ”, “Лукашенко, не втягуй країну у війну”

У столиці Білорусі зображення помічені у центрі міста, на проспекті Переможців, зокрема біля Палацу спорту, повідомляє Радіо Свобода.

У Барановичах – на площі та вулиці Леніна, а на вулиці Радянській на будівлі РАГСу з’явилося карикатурне зображення Володимира Путіна й Олександра Лукашенка.

Також біля місцевого кінотеатру “Звезда” невідомі активісти демонстративно спалили їх спільну фотографію.

https://www.radiosvoboda.org/embed/player/0/31626520.html?type=video

Таким чином, вони висловили обурення інтеграцією Білорусі з Росією, а також показали ставлення до візиту Олександра Лукашенка в Росію, запланований на 29 грудня.

Фото та відео Радіо свобода надіслали місцеві жителі.

Нагадаємо, що Володимир Путін та Олександр Лукашенко під час онлайн-засідання вищої ради союзної держави Росії і Білорусі 4 листопада підписали так званий інтеграційний декрет.

Цей документ, повідомляли офіційні російські інформагенції, затверджує 28 так званих союзних програм, схвалених у вересні. Вони стосуються переважно інтеграції у сфері економіки.

Крім того, Путін і Лукашенко затвердили спільну військову доктрину.

MIXADV

цікаве