А нам продовжують “фігвами”малювати, це як із мультсеріалу про Простоквашино

У Харкові суд відмовився перейменувати проспект Григоренка на честь маршала Жукова

03/12/2021 AA 0

У Харкові Другий апеляційний адміністративний суд відмовив міськраді у перейменуванні проспекту Петра Григоренка на проспект маршала Жукова. Про це повідомив адвокат Андрій Коломійцев, передає Укрінформ. “Апеляційний […]

 Про це у мережі Фейсбук пише депутат Новоукраїнської райради Олег Гречан: «А нам продовжують “фігвами»”малювати (це як із мультсеріалу  про Простоквашино). Ну звісно, тільки по-воукраїнськи, від мера Корінного. .Я до чого друзі, сьогодні взнаю приємну новину-ще нещодавно я особисто критикував(запитував) мера за витрачання коштів виділених на мініпроекти, а саме чому не  оголошує тендер на повну виділенну  суму,  розбиває їх на лінійні проекти (по-простому розбивали допорогову закупівлю, а закуповували зі слів одного із заступників качельки в одного і того ж підприємця “чомусь”)…

Так от вже цьогоріч, ну допустимо на “виграних “проектах в Захарівці та Звірівці п ідрядник був вже простий наший підприємець! Сьогодні теж чув, що плитку стелить  на одному з об’єктів теж другий наш підприємець(сам ще не уточнив).Це ж чудово друзі! Я не здивуюсь, що буде з імітовано “ніби суперечки” з підрядником, який робить парк на Соборній!

Напомню вам що парк (сквер) рік тому був виграний на тендері за 8 мільйонів, а через півроку “дивно” виріс на 14 мільйонів, а підрядник оставсь той же “чомусь”. Ви запитаєте до чого . тут “фігвами “з “Простоквашино”. Так на ключові питання не надано ніяких відповідей. А чи дійсно розбивали допорогові закупівлі на качельках? А як так вийшло, що плитку по 1000 гривень  за квадратний метр стелили, і чому  так виходило, що  один і той же підприємець (підприємство ) вигравало тендер? Ну звісно за славнозвісний парк, та як же так “чомусь”виходить, що на 6 мільйонів  парк здорожчав, а підрядник який виграв тендер не змінюється? От вам друзі і “фігвами»  з Простоквашино, коли собачка Шарік босий взимку сидить, а кіт Матроскін фото-рушницю купив” ! І нічого особистого до мера Корінного, але це ті питання , на які хотілось би почути публічну відповідь.»

По області покотилася мода на «актині парки» з відвідуванням їх керівниками області і новоутворених і укрупнених районів. А от Новоукраїнці з «видатним» керівником ОТГ Корінним не судилося. Немає коли цим за Страсбургами цим займатися. І Новоукраїнка чи не єдиний райцентр з колишніх та нинішніх, де відсутні парки, але присутні бур’яни в доступних і недоступних місцях місцях! Колись був у селі Ковалівка, що на Київщині, яке знамените командою УПЛ «Колос» (до речі такої і досі немає в райцентрі Новоукраїнка), так  квітниковий годинник, як в Європі! А в Новоукраїнці є пристойні квітникові клумби?

Серед новоукраїнського безладу лише реляції про дитячі «олімпійські» успіхи з місцевих бур’янів та образ людини на телеекрані, яка гарно і красиво виконує роль базікала.  Складається враження, що над паном Корінним якась потужна лобістська парасолька. Адже навколо скільки голів летить за розтрати, хабарі та різне невмівство керувати. Навіть  голови ОДА відлітають з крісел в небуття, а тут якась аномалія – тимчасовий захисний щит при великій кількості викрутасів та пустодзвонства. Тимчасовий – тому що нічого постійного не буває. Парасольку рано чи пізно знесе вітром…То ж терпи і не робщи, Новоукраїнко, та любуйся тим кого вибрала собі за «поводиря» на черговий термін!

Максим Буцалюк

А нам продовжують “фігвами”малювати, це як із мультсеріалу про Простоквашино

MIXADV

цікаве