Дарма з коноплями так…

Газават по-новоукраїнськи

04/07/2022 AA 0

В Новоукраїнці це не священа війна мусульман, а боротьба за газ – заправку, доставку та повірку балонів. У цьому райцентрі та ОТГ  газ  і досі […]

Промислові коноплі поглинають від 8 до 15 тонн CO2 на гектар за рік, для порівняння гектар лісу захоплює до шести тонн CO2 (залежно від віку та місця зростання).
Крім того, це ще біля однієї тони зерна і 6-8 тонн стебла( з 1-го гектара) котре якщо не пустити на перероблювання, то можна використати в енергетичних цілях. Коноплі то швидко відновлювана сировина й енергетична цінність стебла вища ніж у м’ягких порід деревини.
Коноплі не потрібні в такій мірі як іншим культурам пестициди та гербіциди. Вона потребує значно менше води та сприяє відновленню родючості ґрунту. Вони є добрими попередниками для інших культур у сівозміні.
В Україні вже давно селекціонери вивели ряд високопродуктивних сортів ненаркотичних посівних конопель. В Україні питання технічної коноплі лежить не в площині агротехніки, а в площині психозу. Ця культура є одним з елементів вирішення як питань екології, так і енергетики (хоча б на місцевому рівні).
Центральне фото – дослідна ділянка Інституту луб’яних культур. Глухів.

MIXADV

цікаве