Міністр юстиції взяв на роботу довічницю Катерину Щуку

Промосковськими силами ведеться тиха робота з кожним окремим архієреєм УПЦ МП із застосуванням підкупу

06/07/2022 AA 0

Промосковськими силами ведеться тиха робота з кожним окремим архієреєм, із застосуванням матеріальних чинників, щоб сформувати промосковську більшість. Про це йдеться в аналітичному матеріалі Духовного Фронту України. Цей сценарій напрацьований ще наприкінці […]

Міністр юстиції Денис Малюська працевлаштував у міністерстві засуджену до довічного ув’язнення Катерину Щуку.

Про це Малюська написав напередодні у Фейсбук, підсумовуючи два роки роботи на посаді.

«Довічницю я на роботу у Мін’юст таки узяв. Працює нормально. Роботодавець і працівник задоволені. Взагалі працювати треба усім працездатним. На шиї у держави сидіти вкрай небажано. А у ситуації з довічниками це не просто заробіток, а й ресоціалізація – головна мета, задля якої витрачаються мільярди гривень платників податків. Заради нашої з вами безпеки», — повідомив він.

Раніше, починаючи працювати, міністр сказав, що узяв би на роботу довічника.

Жінка начебто стала радником міністра, але подробиці про умови її праці наразі невідомі.

Із коментарів під постом стало відомо, що йдеться про Катерину Щуку, яка стала першою довічницею, котра у 2016 році вийшла заміж у стінах Качанівської виправної колонії, що в місті Харкові.

З нареченим Катерина познайомилася в стінах колонії. Установу відвідують різні церковні конфесії, і одна з жінок, що приходить до установи проводити богослужіння, познайомила засуджену з прихожанином своєї церкви. Перше знайомство відбулося по фотографії, далі було листування і спілкування по телефону.

Жінка засуджена вироком  апеляційного суду Луганської області від 16.05.2011 до довічного позбавлення волі за подвійне вбивство. В одному з інтерв’ю вона розповідала, що на гулянці з друзями сталася бійка і господарів убив її тодішній співмешканець, а її змусив завдати ударів по мертвих тілах, зробивши співучасницею. У суді вона начебто взяла на себе провину колишнього бойфренда.

MIXADV

цікаве