Медичні відходи і трупи свиней: у Новоукраїнці на сміттєзвалищі виявили небезпечний непотріб

Появилось доказательство обстрела Белгорода и Курска российскими беспилотниками

04/07/2022 AA 0

Появилось доказательство обстрела Белгорода и Курска российскими беспилотниками Журналист опубликовал фото, демонстрирующие, что сбитые над Белгородом беспилотники являются российскими. Заявления Минобороны РФ о том, что […]

У Новоукраїнці обидва сміттєзвалища експлуатуються безконтрольно.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив Андрій Максюта, заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації і оприлюднив відповідне відео, передає Точка доступу. 

Для перевіряючих зробили показуху у вигляді організації контролю за сміттєзвалищем, в реаліях – бардак і свинство. До речі, в прямому сенсі слова дохлі свині валяються. Минулого разу я знайшов на сміттєзвалищі в Новоукраїнці небезпечні медичні відходи, – коментує Андрій Максюта.

Як повідомив у коментарі Точці доступу міський голова Новоукраїнки Олександр Корінний, тамтешні сміттєзвалища паспортизовані адміністрацією. У місті працює комунальне підприємство, яке приймає відходи. Він припустив, що порушник вивіз непотріб уночі власним транспортом, оскільки сміттєзвалище не освітлюється та не охороняється.

Будемо розбиратися, повідомляти в поліцію і шукати винних, –  сказав він.

Наразі Точка доступу очікує на коментар представників Держекоінспекції Придніпровського округу.

MIXADV

цікаве