Підпалами турецьких лісів займалися «туристи» з росії

Промосковськими силами ведеться тиха робота з кожним окремим архієреєм УПЦ МП із застосуванням підкупу

06/07/2022 AA 0

Промосковськими силами ведеться тиха робота з кожним окремим архієреєм, із застосуванням матеріальних чинників, щоб сформувати промосковську більшість. Про це йдеться в аналітичному матеріалі Духовного Фронту України. Цей сценарій напрацьований ще наприкінці […]

Підпалами турецьких лісів займалися «туристи» з росії

Як мінімум уже двох російських “туристів”, спеціально блукаючих по дикій місцевості недалеко від Анталії, зловили на гарячому і доправили у відділення місцевої поліції за підозрою в підпалах лісів. Про це повідомляє CNN TÜRK.

Інцидент стався 31 липня в районі Аланья. Російських диверсантів помітили місцеві жителі, які прямували в бік гори Тюнектеп через ліс і повідомили про це правоохоронним органам.

Незабаром в район прибули бригади місцевої поліції та управління по боротьбі з тероризмом. Співробітники служб протягом години оглядали місцевість за допомогою фототехніки та біноклів і виявили російських паліїв.

Свинособак затримали і відвезли в поліцейську дільницю для більш детального огляду.

Раніше повідомлялось, що організація «Діти вогню» взяла на себе провину за лісові пожежі, що поширилися по території Туреччини. Угруповання публічно оголосило себе відповідальними за пожежі через соцмережі, пояснивши свої дії боротьбою з владою. Відомо, що екстремістські угруповання, в т.ч. курдські, підтримує і фінансує Кремль.

MIXADV

цікаве