Жириновський спровокував конфлікт між Росією та Азербайджаном

Промосковськими силами ведеться тиха робота з кожним окремим архієреєм УПЦ МП із застосуванням підкупу

06/07/2022 AA 0

Промосковськими силами ведеться тиха робота з кожним окремим архієреєм, із застосуванням матеріальних чинників, щоб сформувати промосковську більшість. Про це йдеться в аналітичному матеріалі Духовного Фронту України. Цей сценарій напрацьований ще наприкінці […]

МЗС Азербайджану висловив протест тимчасовому повіреному в справах Росії в Азербайджані. Представнику Москви вручили ноту. Приводом послужили висловлювання лідера ЛДПР Володимира Жириновського

Жириновський спровокував конфлікт між Ро…

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Коммерсант.

“До уваги тимчасового повіреного були доведені серйозна стурбованість і протест у зв’язку з упередженими і образливими висловлюваннями … Володимира Жириновського … У зв’язку з цим неприємним фактом була вручена нота МЗС Азербайджану”, – йдеться в повідомленні міністерства.

Йдеться про інтерв’ю Володимира Жириновського російським ЗМІ. У ньому лідер ЛДПР висловив думку, що Росія “повинна повернутися на всі території Російської імперії і Радянського Союзу”. “Південний Кавказ – це наша зона впливу”, – вважає політик. Він при цьому не уточнив, в якій якості Росія повинна повернутися.

Як повідомляло Depo.ua, в кінці липня в.о. прем’єра Вірменії Нікол Пашинян запропонував розмістити опорні пункти російських прикордонників по всій протяжності кордону з Азербайджаном. Це сталося на тлі взаємних звинувачень в порушенні перемир’я. У Кремлі поки ніяк не оцінили цю ініціативу. Прес-секретар президента Дмитро Пєсков тільки сказав, що “контакти з Єреваном тривають”.

MIXADV

цікаве