Я більше повторювати не буду! Президент Туреччини Ердоган попередив що чекає на Путіна, якщо він піде на Україну

Промосковськими силами ведеться тиха робота з кожним окремим архієреєм УПЦ МП із застосуванням підкупу

06/07/2022 AA 0

Промосковськими силами ведеться тиха робота з кожним окремим архієреєм, із застосуванням матеріальних чинників, щоб сформувати промосковську більшість. Про це йдеться в аналітичному матеріалі Духовного Фронту України. Цей сценарій напрацьований ще наприкінці […]

Президент Туреччини Ердоган і генсек НАТО Столтенберг обговорили по телефону “криза між Росією і Україною”. Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган і генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг  провели переговори. Сторони обговорили “кризу у відносинах між Росією і Україною”, а також ситуацію в Егейському та Середземному морях, Лівії та Афганістані.

Ердоган в черговий раз підтримав Україну і заявив, що приймає варіант врегулювання кризи на Сході України мирним шляхом, при якому територіальна цілісність України буде збережена, а Мінські угоди виконані. Іншими словами, Кремлю натякнули на необхідність завершення конфлікту і добровільного виходу з ОРДЛО. В іншому випадку його можуть очікувати великі неприємності.

Варто відзначити, що чергове різке погіршення відносин між Росією і Туреччиною відбулося синхронно з загостренням навколо України. Поки Кремль ввів заборону на авіасполучення з Туреччиною, від якого  постраждали  сотні громадян РФ.

Анкара до цього продемонструвала свою силу у війні в Карабасі,  допомагає  озброєнням Україні і зробила кілька прямих політичних заяв.

Ердоган попередив  Кремль, що ні Туреччина, ні НАТО  не залишать Україну  без підтримки на тлі зростаючої агресії Росії. Тим часом в Москві визнали, що турецький президент виявився Кремлю не по зубам і викликає роздратування в дипломатичній війні.

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський  обрушився  зі звинуваченнями на адресу Ердогана і зажадав “заспокоїти” його будь-якими доступними способам

Источник: https://mediabum.info/ya-bilshe-povtorjuvati-ne-budu-prezident-turechchini-erdogan-poperediv-shho-chekaie-na-putina-yakshho-vin-pide-na-ukrainu.html

MIXADV

цікаве