Нацполіція зняла з Брагара звинувачення у наркотиках, а патрульним оголосили догани

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг

16/09/2021 admin 0

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг. Його склав Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні спільно з Соціологічною групою “Рейтинг”. Він складений відповідно до індексу оцінки […]

Національна поліція скасувала адміністративний протокол на депутата Євгенія Брагара за нібито керування в стані наркотичного сп’яніння, а патрульних, які зупинили народного обранця, покарали.

Про це повідомила пресслужба Нацполіції у коментарі УП.

Протокол скасували на підставі отриманих результатів експертизи. Вона не виявила наркотичних речовин в організмі Брагара.

За результатами службового розслідування, 26 липня, двом патрульним поліцейським винесли догани, оскільки в них були вимкнені бодікамери, що є порушенням інструкції.

Командиру батальйону також винесли зауваження, а командира роти понизили в посаді, оскільки вони мали проконтролювати особовий склад та не допустити порушень.

Нагадаємо, 4 липня співробітники патрульної поліції зупинили автомобіль, за кермом якого був народний депутат від “Слуги народу” Євгеній Брагар і запідозрили, що водій перебуває в стані наркотичного сп’яніння.

MIXADV

цікаве