У “ДНР” хочуть заборонити використання символіки УНР і ЗУНР

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг

16/09/2021 admin 0

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг. Його склав Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні спільно з Соціологічною групою “Рейтинг”. Він складений відповідно до індексу оцінки […]

Окупанти Донеччини вирішили заборонити символіку Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР)

У "ДНР" хочуть заборонити використання с…

Про це повідомили терористичні ЗМІ, передає Depo.Донбас.

Окупанти створили “законопроект”.

За даними терористів, вони пропонується встановити заборону на “діянія, спрямовані на виготовлення, використання і пропаганду на території “ДНР” символіки українських національних утворень – Української Народної Республіки, Західноукраїнської Народної Республіки, Української держави Павла Скоропадського і Української держави 1941 року”.

“Важаю, що ми у себе повинні в корені припинити подібне міфотворчість, і даний законопроект спрямований на збереження історичної правди”, – заявив член терористичної “народної ради ДНР” Олег Онопко.

Нагадаємо, що в травні 2020 року в “ДНР” заборонили Українську повстанську армію (УПА), Українську повстанську армію отамана Тараса Боровця “Поліська Січ”, Українську народну революційну армію. А також Організацію українських націоналістів назвали “фашистською”.

Як повідомлялось раніше, ватажок “ДНР” наказав створити іменний “прапор” з двоглавим орлем та архангелом.

Олександра Поліщук

Журналіст регіональної редакції Depo.Донбас

MIXADV

цікаве