Міністра Ткаченка влаштовує небажання московських попів в Україні перейменовуватися

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг

16/09/2021 admin 0

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг. Його склав Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні спільно з Соціологічною групою “Рейтинг”. Він складений відповідно до індексу оцінки […]

Міністр культури й інформаційної політики Олександр Ткаченко вважає, що не потрібно «роздмухувати ситуацію»  щодо затятого небажання ієрархів Московського патріархату перейменовувати свою релігійну організацію на РПЦ в Україні.

Мовляв, в Україні у сфері релігійної взаємодії склалася «надзвичайно цікава і унікальна, позитивна ситуація». Про це міністр заявив у інтерв’ю «Радіо Свобода».

«У сфері релігійної взаємодії у нас надзвичайно цікава і унікальна, позитивна ситуація. Є Всеукраїнська рада церков, яка об’єднує представників практично всіх релігійних організацій. І ми зустрічалися, і прем’єр, і президент з цією організацією. Я хотів би наголосити, що це унікальна ситуація. Навряд чи ви десь знайдете таку. І толерантність, яка в нас існує в релігійному полі, вражає багатьох наших західних партнерів. Тому що, не зважаючи на те, що можуть бути якісь прояви якоїсь із церков, в цілому ситуація нормальна, спокійна, коректна», — заявив Ткаченко.

На думку міністра, у будь-якому разі рухатися в той чи в інший бік для того, щоб роздмухувати цю ситуацію, якою могли би скористатися наші недруги, непотрібно.

Слід зазначити, що надання ПЦУ Томосу 6 січня 2019 року жодним чином не призвело до посилення ролі ПЦУ в консолідації проукраїнських сил в українському суспільстві.

«Аргумент»

MIXADV

цікаве