Президент Інгульця готовий підтримати ініціативу про недовіру суддівському комітету і Лучі

Bellingcat: Накануне смерти Шишова стало известно о появлении сотрудников ФСБ в Киеве

03/08/2021 admin 0

В организации Bellingcat, которая занимается журналистскими расследованиями, комментируя смерть Виталия Шишова, заявили, что в Киеве присутствуют сотрудники российской ФСБ. Об этом, в частности, сказал журналист-расследователь […]


Суддівська тема продовжує обговорюватися

Президент Інгульця готовий підтримати ініціативу про недовіру суддівському комітету і Лучі

Президент “Інгульця” Олександр Поворознюк висловився щодо суддівства в УПЛ.

“Я не хочу на цю тему говорити. Я вже наговорив на 900 тисяч. Поки клуби не об’єднаються і не виступлять проти цього свавілля, сенсу самому про це говорити немає. Ось якщо буде така пропозиція [про недовіру Лучі], і її готові розглянути, тоді я виступлю. Буде видно.

Я не задоволений рівнем суддівства. Арбітри повинні коментувати свої резонансні рішення після матчів, і не тільки вони. Просто треба без емоцій, без амбіцій. Ось я напишу офіційний лист з проханням пояснення, чи правомірно Дердо призначив пенальті на 86-й хвилині у ворота “Інгульця”. І нехай мені публічно дадуть відповідь – так, це точка, чи ні. І нехай буде якесь покарання. Це повинно бути.

Ну як так ?! Там же замкнене коло. Вони неприступні, а в будь-якому випадку їх виправдовують. Показують незарахований гол “Шахтарю” і порівнюють його з голом “Аякса”. Хіба ці люди футбольні? Всіх роблять дурнями. Я вкладаю дуже великі гроші в розвиток дитячого футболу, стадіони строю, у мене руки опускаються.

Ось в грі з “Ворсклою” вся Україна визнала, що не було одинадцятиметрового, а Бондаренко далі судить. Зі “Львовом” не зарахували чистий гол, позбавили нас трьох очок. Ніхто нічого не пояснює – було і було. Чому ми повинні відповідати за те, що говоримо, а вони – ні? Ну як так?!

Неправильно зарахований гол. Так вийдіть і скажіть – покарали його або не покарали. І люди будуть розуміти. Я розумію, чому це відбувається, чому судді закриті і мовчать. Я все розумію, але поки помовчу. Але я готовий підтримати ініціативу висловити недовіру суддівському комітету і Лучі”, – сказав Поворознюк.

MIXADV

цікаве