Суд не скасував підозру Татарову, – ЗМІ

Шевченківський районний суд Києва підтвердив законність винесення підозри, яку оголосили антикорупційні органи заступнику голови Офісу президента Олегу Татарову.

Про це повідомило агентству “Інтерфакс-Україна” джерело в правоохоронних органах.

“Суд розглянув скаргу Татарова на законність повідомлення йому про підозру і не знайшов підстав для скасування підозри”, – сказав співрозмовник агентства.

Водночас, як стало відомо, терміни досудового розслідування у цій справі завершені.

Як повідомлялося, детективи НАБУ повідомили про підозру Татарову, якому інкримінують надання неправомірної вигоди групою осіб із забезпечення видачі недостовірного письмового висновку судового експерта ( в рамках розслідування справи про привласнення майна Національної гвардії України. Татаров відреагував на це заявою, що доведе свою невинуватість.

21 грудня 2020 року адвокат Татарова Олександр Кузьменко повідомив, що кримінальне провадження НАБУ стосовно заступника керівника Офісу президента стосується знижки на парковку в одному з житлових комплексів Києва, а не справи про “квартири для Нацгвардії”.

Татаров 21 грудня прийшов до НАБУ, де отримав документи у своїй справі, після чого дав брифінг для журналістів. Він розповів, що надалі виконує свої повноваження у звичайному режимі, проте “ініціював передачу обов’язків іншому співробітнику Офісу президента задля уникнення маніпуляцій”.

Потім Офіс генпрокурора передав справу заступника Єрмака Олега Татарова з НАБУ до СБУ: Татаров сказав, що готовий до будь-якого відкритого і публічного судового процесу.

Нагадаємо, що НАБУ заявило про безпрецедентне в історії втручання Офісу генпрокурора в розслідування справи

САП вручила Татарову клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави в 10 млн грн.

30 грудня ВАКС задовольнив заяву прокурорів про відкликання клопотання про обрання Татарову запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, проте прокурор Офісу генпрокурора відкликав із суду клопотання про застосування запобіжного заходу на підставі вимог ст.185 КПК України та виявленого порушення вимог Кодексу.

MIXADV

цікаве