Влада газує

Працівники СБУ припинили діяльність ботоферми, яка працювала на Росію

01/03/2021 admin 0

Фото пресцентру СБУ Зусиллями працівників Служби безпеки України було заблокувано діяльність ботоферми потужністю понад 18 тисяч акаунтів, яка працювала на замовлення країни-агресора та проросійських політичних […]

Очевидно, Україна ніколи не вибереться зі злиднів, доки буде залежати від траншів МВФ, від послуг якого можна було б відмовитися, залатавши для початку хоча б митницю. Там, за словами компетентних людей, щороку протікає мимо державної скарбниці 3 -4 мільярди доларів. Але цього, судячи з усього, не хоче влада. Притому з кількох причин.
1.Наші чиновники непогано навчилися деребанити транші МВФ.
2.Нашим високопосадовцям, імовірно, непогано перепадає на хліб із маслом і з тієї ж драної митниці.
3.МВФ, у траншах якого зацікавлена наша влада, вимагає від України так званих ринкових цін на комірне (і передусім на газ), що вигідно олігархам, які все це контролюють. А олігархи зі своїх непоганих прибутків зазвичай дякують тій же владі. Особливо під час виборчих перегонів. Недарма ж деякі наші кандидати в президенти їздять в Австрію до Фірташа (газового короля) за благословлінням, а інші – до інших олігархів.
Висновок: високі тарифи на комуналку вигідні нашій корумпованій владі, яка їх обгрунтовує так званими європейськими (або риночними) цінами на газ і електроенергію, “забуваючи” про те, що в Європі й доходи громадян разів у 10 більші, ніж в українців. Соромливо “забуває” наша влада і про те, що в Україні для побутових потреб достатньо і власного газу, який набагато дешевший за імпортний.
Одним словом, непогано прилаштувалися в Україні не тільки олігархи, а й наші високопосадовці. А платить за їхнє щастя пересічний люд.
Якусь кістку народу влада може кинути лише під тиском вулиці. Нового Майдану “слуги” бояться, як чорт ладану.
Анатолій Новіков

MIXADV

цікаве