Сторінки історії, які потрібно пам’ятати

Організм здатний боротися: вчені зробили нову заяву про імунітет від коронавірусу

20/01/2021 admin 0

Вчені зробили нову заяву про імунітет від коронавірусу (Колаж РБК-Україна) Імунітет після перенесеного коронавірусу здатний зберігатися тривалий час. Вчені стверджують, що клітини, які запам’ятовують коронавірус, […]

24 січня 1919 р. Оргбюро ЦК РКП(б) випустило секретну директиву, підписану Яковом Свердловим, у якій говорилося: “Провести масовий терор проти багатих козаків, винищивши їх поголовно; провести нещадний масовий терор стосовно всіх козаків, що брали участь – пряму або непряму – у боротьбі з Радянською владою… Конфіскувати хліб і змусити зсипати всі надлишки в зазначені пункти, це стосується як хліба, так і всіх сільгоспродуктів… Всім комісарам, призначеним у ті або інші козачі поселення, пропонується проявити максимальну твердість і неухильно проводити надані вказівки”.
Офіційно до початку 1920 р. козацтво на території колишньої царської Росії було знищено радянською владою, а пам’ять про них спотворена радянською ідеологією.
25 березня 1920 р. радянською владою Росії був виданий декрет про скасування статусу козацьких військових земель, що стало кінцевим пунктом агресії радянської Росії проти незалежних козацьких республік.
На изображении может находиться: 2 человека, люди играют на музыкальных инструментах, люди стоят, люди на сцене и шляпа

MIXADV

цікаве