Винуватець дощу та морозу – ФК «Інгулець»?

Bellingcat: Накануне смерти Шишова стало известно о появлении сотрудников ФСБ в Киеве

03/08/2021 admin 0

В организации Bellingcat, которая занимается журналистскими расследованиями, комментируя смерть Виталия Шишова, заявили, что в Киеве присутствуют сотрудники российской ФСБ. Об этом, в частности, сказал журналист-расследователь […]

 

 

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ готовий вирішити долю матчу 13-го туру УПЛ “Інгулець” – “Шахтар”, який був скасований через неготовність газону на стадіоні в Кропивницькому.

Як стало відомо ТК Футбол, КДК УАФ зібрав всі необхідні документи від Прем’єр-ліги для того, щоб винести рішення з цього матчу. З великою часткою ймовірності клубу з Петрова буде присуджено технічну поразку, оскільки клуб не подбав про те, щоб напередодні матчу на стадіоні “Зірка” включити електропідігрів для газону.

“Плануємо 17 числа в четвер розглянути на комітеті це питання. Ми вже отримали офіційне звернення від УПЛ, що матч не відбувся, рапорт делегата і арбітра, відеодокази інспекції поля. Буде звернення до “Інгульця” щодо того, які кроки були зроблені з підготовки стадіону до матчу і після аналізу комплексу документів буде прийнято рішення про долю матчу” – сказав секретар КДК УАФ Ігор Грищенко.

Найближче засідання КДК УАФ заплановано на цей четвер, 17 грудня, на якому найімовірніше, буде розглянуто питання даного поєдинку.

Але згадаємо недавню історію. Гру ФК «Львів» – ФК «Олімпік»   у Львові, коли через сильний  снігопад зупини гру, а догравання другого тайму перенесли на інший день. Але ж господаря поля ніхто і не думав карати… за погодні умову . А от у випадку з «Інгульцем» чомусь всі зарядження на покарання команди-господаря. Дива тай годі…

MIXADV

цікаве