Угорщина отримала російську вакцину від коронавірусу

 Диктатор, убивця і мучитель білоруського народу: глава Білоруської автокефальної православної церкви заявив, що Лукашенка піддано анафемі

23/11/2020 admin 0

Глава Білоруської автокефальної православної церкви архієпископ Святослав Логін 22 листопада під час служби в соборі Святого Кирила Туровського в Торонто (Канада) зачитав послання, в якому […]

До Угорщини прибув зразок російської вакцини від коронавірусної інфекції.

Про це розповів Петер Сійярто, глава МЗС Угорщини, –  повідомляє “Європейська правда”.

“Зразок вакцини російського виробництва прибув до Будапешта. Тепер угорським експертам належить почати дослідження, щоб прийняти максимально обґрунтоване рішення”, – написав Сійярто у Facebook.

Він також виклав відео прибуття вакцини, де показаний процес доставки препарату літаком авіакомпанії “Аерофлот”. Відтак, Угорщина стала першою європейською країною, яка отримала зразок вакцини Sputnik V.

Раніше Сійярто розповів, що угорська фармацевтична компанія і російська влада ведуть переговори про виробництво вакцини проти нового коронавірусу.

Європейська комісія застерегла Будапешт, що буде змушена вжити заходів проти Угорщини, якщо та спробує купити не сертифіковану в ЄС іноземну вакцину, в тому числі з Росії.

MIXADV

цікаве