Олександр Крившенко: Головне вирішувати проблеми громади

Дорогі друзі, всі ми прагнемо жити у сучасному та комфортному місті – з розвиненою інфраструктурою, гарними дорогами, охайними будинками, облаштованими майданчиками для дозвілля дітей, безпечними спортивними комплексами. Досягти всього цього цілком реально завдяки системній, фаховій та ефективній роботі на чолі з відповідальними людьми й патріотами свого міста.

Впродовж п’яти років, не будучи депутатом ані міської ради Кропивницького, ані Кіровоградської обласної ради, я власними силами намагався робити все від себе залежне, аби покращити рівень благоустрою в обласному центрі. Маю намір і надалі продовжувати цю справу. Відтак розробив конкретний план дій та пакет напрацювань, завдяки яким, упевнений, вдасться досягти позитивних результатів і принести користь громаді.

Для того, щоб стати дійсно ефективним депутатом, потрібно не займатися «високою» політикою, а плідно та професійно працювати над вирішенням існуючих проблем, приміром, у житлово-комунальній сфері. Але робити це мають ті, хто щиро вірить і прагне розвитку свого міста, мікрорайону, вулиці. Ті, хто, навіть не маючи депутатського мандату чи можливостей посадовця, довели свою спроможність вирішувати чисельні проблеми та виявили таку здатність у конкретних справах.

Втім, є речі, вплинути на які можливо лише маючи депутатські повноваження. Саме тому я прийняв рішення балотуватися у депутати Кіровоградської обласної ради та міської ради Кропивницького. Сподіваюся на Вашу підтримку. Завжди відкритий до спілкування, конструктивної взаємодії та врахування усіх Ваших пропозицій.

Тож давайте відповідально поставимося до перспективи розвитку нашого міста, тих його мікрорайонів, де ми живемо. Адже з цього і починається Україна – з порядку в наших власних оселях!

На изображении может находиться: Александр Крившенко З мережі Фб

MIXADV

цікаве