Відродження Новопражського музею…

Всім, хто очікував , кому обіцяли , кому цікаво і всім небайдужим з радістю повідомляємо:
Нарешті!
Відкриваємось)
Майже забуті історії Нової Праги збираються в нашому народознавчому куточку.
Півроку тому ми : художній керівник БК №1 Олена Мітюріна та директор БК №1 Світлана Піскова в розпал карантину , коли Covid 19 гуляв Європою та Україною ми задумали проєкт, завданням якого було б збереження нашої нематеріальної спадщини. Назвали для себе цей проєкт “Бабина скриня”. Ми пообіцяли собі бути невпинними, збирати пісні, рецепти, рушники, стародавні предмети побуту, щоб, якщо ми переживемо цю коронавірусну навалу -могли би розказати нашим дітям і всім, кому буде це потрібно і цікаво про нас самих, про українців, і про часточку України яка колись звалась Петриківкою, Мурзинкою, а зараз зветься Новою Прагою.
Багато про свої знахідки писали на нашій Кульбабі, часом просили помочі, потім дякували всім, хто нам допомогав і допомогає збирати часточки історії. А допомогали нам всі, до кого ми звертались. Хочемо сказати: Люди-ви чудові, дякуючи вашій небайдужості 12 жовтня о 13 годині ми відкриваємо новий творчій простір в нашому БК №1( Прогрес). Запрошуємо всіх охочих доторкнутися до нашої історії та до наших традицій.
Зображення може містити: смужки
Дякуємо нашим натхненникам- проєкту “Баба Єлька”, дякуємо Володимиру Нагорному, відомому колекціонеру, який згодився бути консультантом в нашому проєкті, дякуємо Новопразькій селищній раді, яка допомогла нам зробити ремонт в приміщенні та закупила меблі, дякуємо комунальному підприємству “Новопразьке”, керівництво та працівники якого нам жодного разу не відмовили у допомозі.
Чекаємо всіх в БК №1 ( Прогрес) 12 жовтня о 13 годині! А раніше це звалося Забрід.
А ми невпинно продовжуємо збирати історії та старожитності.
Наталія Бугайова  та Світлана Піскова в мережі Фейсбук.

MIXADV

цікаве