РФ знайшла нових піддослідних для експериментів з вакциною від COVID-19

ОПУ пропонує дипломату Лубківському стати речником делегації ТКГ

01/10/2020 admin 0

Офіс президента та керівник української делегації в ТКГ Леонід Кравчук пропонують посаду у контактній групі Маркіяну Лубківському Про це повідомляє Бабель. Журналісти заявляють, що за їхніми […]

Росія 11 серпня стала першою країною, яка офіційно зареєструвала вакцину від коронавірусу. Проте експерти висловили сумнів у тому, що вона пройшла достатні випробовування. Влада Венесуели, яка отримала від Росії мільярдні позики, твердить, що країна візьме участь у тестуванні цієї вакцини, повідомляє «ВВС-Україна».

«Найближчими днями ми запросимо добровольців пройти вакцинацію», — оголосив президент Мадуро.

Російські науковці заявили, що попередні випробування вакцини були успішними, проте за міжнародними стандартами схвалення нової вакцини має відбуватися лише після масштабного тестування, у якому мають взяти участь тисячі осіб.

Слова пана Мадуро свідчать, що наразі волонтерів для випробуванні російської вакцини немає, хоча 10 днів тому міністр охорони здоров’я країни Карлос Альварадо заявляв, що Венесуела запропонувала Росії «500 добровольців для участі у тестуванні вакцини».

Уряд Венесуели також заявляв про готовність взяти участь у випробуванні китайської та кубинської вакцини від Covid-19. Китай та Куба разом із Росією є союзниками Ніколаса Мадуро, владу якого не визнають 50 держав, серед яких США та Велика Британія.

Після того, як на початку серпня Росія заявила про розробку вакцини, Ніколас Мадуро привітав союзників та заявив, що він буде першим, кого вакцинують. Але у промові про «500 добровольців» президент вже не згадував про свою участь у тестуванні російської вакцини.

Раніше про бажання взяти участь у тестуванні російської вакцини заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко. За повідомленням на офіційному сайті білоруського президента, він домовився із Володимиром Путіним, «громадяни Білорусі в добровільному порядку візьмуть участь в третьому етапі випробувань вакцини від коронавірусу, виробленої в РФ».

Як повідомляла група «ІС», більше половини громадян РФ бояться робити щеплення від COVID-19 російською вакциною.

MIXADV

цікаве