Луческу залишився тренером “Динамо” після зустрічі з Суркісом

Bellingcat: Накануне смерти Шишова стало известно о появлении сотрудников ФСБ в Киеве

03/08/2021 admin 0

В организации Bellingcat, которая занимается журналистскими расследованиями, комментируя смерть Виталия Шишова, заявили, что в Киеве присутствуют сотрудники российской ФСБ. Об этом, в частности, сказал журналист-расследователь […]

Румун не подавав у відставку.

Луческу залишився тренером

Луческу буде тренувати “Динамо”© ФК Динамо

Президент “Динамо” Ігор Суркіс повідомив про те, що провів зустріч з Мірчею Луческу і румун залишився головним тренером команди.

“Все нормально. Є у “Динамо” тренер”, – наводить слова Суркіса ютуб-канал “Циганик LIVE”.

Пізніше Аркадій Запорожану, агент Мірчі Луческу, прокоментував інформацію про те, що румун подав у відставку з поста головного тренера “Динамо”:

“Ні. Це була особиста переписка між ним та Ігорем Михайловичем Суркісом. Ця розмова була ще в суботу. Будемо з’ясовувати, як це потрапило в пресу. Якщо хтось захоче побачити, то я все можу показати.

У нас завтра о 9:30 літак на Київ. Луческу – головний тренер “Динамо”. Цим листом він хотів показати, що він не тримається за крісло тренера. Він хотів показати, що не заради грошей прийшов. Якщо його прихід може завадити “Динамо”, то він спокійно піде. Імідж клубу набагато дорожче”, – наводить слова агента rsport.ria.ru.

Нагадаємо, 23 липня київське “Динамо” оголосило про призначення багаторічного головного тренера “Шахтаря” Мірчі Луческу на посаду наставника команди. Контракт підписаний на 2 роки з опцією продовження на рік.

Сьогодні, 27 липня, румунські ЗМІ повідомили про те, що Луческу більше не є головним тренером київського “Динамо”.

MIXADV

цікаве