Саакашвілі повідомив прекрасні новини: «Болото буде висушене!»

Віталій Портников: Українцям потрібно просто вибрати між капітуляцією і опором

04/08/2020 admin 0

Колишній президент України Леонід Кравчук вже говорить про перемовини із так званими представниками окремих районів і про можливість запропонувати створити на Донбасі вільну економічну зону […]

Mikheil Saakashvili, Georgia's former President and newly appointed head of the executive committee of Ukraine's National Reform Council, speaks during an interview with Reuters at his house in the village of Lisnyky outside Kiev, Ukraine May 8, 2020. REUTERS/Valentyn Ogirenko

Саакашвілі знає як висушити українське болото, яке 28 років засасиват України і українців заради прибутку декількох сімей і декількох кланів.

За його словами, Президент Зеленський підтримав ініціативи, але болото досі чинить опір.

Голова виконкому Нацради реформ Міхеїл Саакашвілі виступив за включення іноземних суддів до Верховного суду України.

Про це він заявив в ході експертного обговорення в Європейській бізнес асоціації (ЄБА), повідомляє ZIK.

«Протягом наступних 2-3 тижнів ми представимо пропозиції щодо судової реформи. Вважаю, на даному етапі – це наша основна функція. Будуть елементи, які розширюють арбітраж, думаємо над включенням іноземних суддів до Верховного Суду, ми з цього приводу вже проводимо дискусії », – заявив Саакашвілі.

Також він розповів про намір ввести податок на виведений капітал.

«Якщо нам вдасться дотиснути питання з податком на виведений капітал – це також стане сигналом для інвесторів. На засіданні Нацради ми побачили, що Зеленський говорить правильні речі, але у членів його команди є свої «але», – додав керівник Нацради.

На його думку, в Україні сформувалося «болото», через що в країну не можуть зайти іноземні інвестиції.

«Те, що болото сформувалося, сумнівів немає. Те, що воно поширюється у Верховній Раді – сумнівів немає. Це треба побороти. Нам треба постаратися пройти знакові питання, домовитися, об’єднатися навколо питання, взяти і зробити. Тому що ми можемо багато чого збиратися на засідання, але якщо не буде консенсусу серед людей, що приймають рішення, нічого доброго не буде », – вважає Саакашвілі.

Глава Нацради також підняв питання прийняття закону про референдуми.

«Якщо буде цей інструмент (механізм проведення референдумів – Ред.), Він буде дуже популярним. Ми зможемо проводити через референдуми питання, які не пройшли через це болото », – додав він.

MIXADV