На Закарпатті новонародженій дитині дали ім’я Зеленський

Нацбанк просить Раду зберегти банківську таємницю

24/11/2020 admin 0

У Нацбанку пропонують профільному комітету Верховної Ради не підтримувати створення єдиного реєстру рахунків фізосіб і юросіб та індивідуальних банківських сейфів. Про це повідомляє прес-служба НБУ у Facebook. […]

У травні 2020 року в Закарпатській області одному з новонароджених хлопчиків дали ім’я Зеленський.

Про це повідомляє пресслужба Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Ім’я Зеленський потрапило до переліку рідковживаних імен разом із такими, як Дем’ян, Леонард, Ян, Самеуль, Себастіан, Жан, Прокоп, Вогнедар (для хлопчиків) і Аліса, Олівія, Еліна, Маргарита, Еліф, Амелія, Ванесса, Глорія (для дівчаток).

Водночас найпоширенішими хлопчачими іменами на Закарпатті в травні були Матвій, Олександр, Максим, Давид, Богдан, Даніїл, Ярослав. А жіночими — Анна, Софія, Поліна, Юлія, Єва, Ніколь.

Загалом же протягом перших п’яти місяців 2020 року відділами державної реєстрації актів цивільного стану Закарпатської області зареєстровано 5 398 новонароджених, повідомляє пресслужба територіального управління Мін’юсту.

ДовідкаУкраїнці віком від 16 років можуть самостійно змінити ім’я чи прізвище на бажане. 14-річним дозволено законом зробити це за згодою обох або одного з батьків. При подачі заяви про зміну імені особі, яка досягла 16-річчя, треба пред’явити паспорт або свідоцтво про народження.

Віднедавна в Україні дозволили змінювати і по-батькові.

Зазначимо, у 2009 році на Закарпатті дитину назвали іменем Янукович. Наразі хлопчику 11 років.

у 2009 році на Закарпатті дитину назвали іменем Янукович

Брежинський Янукович Іванович народився у грудні у 2009 році, перед президентськими виборами, повідомляли місцеві ЗМІ.

MIXADV

цікаве