Нацкорпус звернувся до СБУ через ОПЗЖ

З премією у 100 тис. грн: Кабмін оголосив конкурс на ескіз великого Державного Герба України

01/10/2020 admin 0

Кабінет міністрів ухвалив проведення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України, який триватиме з 1 жовтня до 1 листопада Про це повідомив представник уряду […]

Активісти “Національного корпусу”, які влаштували 23 травня пікет під стінами київського офісу “Опозиційної платформи – За життя”, вимагають розслідувати діяльність членів партії ОПЗЖ, зокрема, регулярні зустрічі Віктора Медведчука з чиновниками країни-агресора.

Про це йдеться на сайт “Національного корпусу”.

Зокрема, повідомляється, що лідер партії Андрій Білецький особисто звернувся до голови СБУ Івана Баканова та міністра юстиції України Дениса Малюськи з вимогою відреагувати на діяльність ОПЗЖ, яка, на його думку, загрожує територіальній цілісності України.

“Ми, Національний Корпус, вже подали відповідну заяву в СБУ з вимогою почати провадження проти керівників ОПЗЖ і в Мін’юст з позовом до суду за фактом вчинення партією державної зради”, – повідомляється на сайті Нацкорпуса.

У партії зазначили, що рішення провести акцію під стінами офісу ОПЗЖ пов’язано зі святом українського козацтва 23 травня – День героїв. Зараз протест Нацкорпуса триває.

Раніше у Києві Нацкорпус влаштував пікет з петардами і фаєрами під офісом Медведчука.

До цього в соціальних мережах з’явилася інформація про вибух під офісом Медведчука.

MIXADV

цікаве