Нацкорпус звернувся до СБУ через ОПЗЖ

Я – не чорний пророк, але…

11/07/2020 admin 0

Я не люблю грати в конспірологію. Я ще більш не люблю роль чорного пророка. Тому, зазвичай, десять разів думаю перед тим, як озвучувати подібні речі. […]

ютос – тисни – підтримай!
Активісти “Національного корпусу”, які влаштували 23 травня пікет під стінами київського офісу “Опозиційної платформи – За життя”, вимагають розслідувати діяльність членів партії ОПЗЖ, зокрема, регулярні зустрічі Віктора Медведчука з чиновниками країни-агресора.

Про це йдеться на сайт “Національного корпусу”.

Зокрема, повідомляється, що лідер партії Андрій Білецький особисто звернувся до голови СБУ Івана Баканова та міністра юстиції України Дениса Малюськи з вимогою відреагувати на діяльність ОПЗЖ, яка, на його думку, загрожує територіальній цілісності України.

“Ми, Національний Корпус, вже подали відповідну заяву в СБУ з вимогою почати провадження проти керівників ОПЗЖ і в Мін’юст з позовом до суду за фактом вчинення партією державної зради”, – повідомляється на сайті Нацкорпуса.

У партії зазначили, що рішення провести акцію під стінами офісу ОПЗЖ пов’язано зі святом українського козацтва 23 травня – День героїв. Зараз протест Нацкорпуса триває.

Раніше у Києві Нацкорпус влаштував пікет з петардами і фаєрами під офісом Медведчука.

До цього в соціальних мережах з’явилася інформація про вибух під офісом Медведчука.

Натисни – підтримай Сурму!