Депутат Мольченко, який морив голодом свого сина каже, що його судять злочинці

​Україна відмовилась визнати президентом Лукашенка та інавгурацію

24/09/2020 admin 0

Міністерство закордонних справ України після додаткових нарад і консультацій сформувало позицію щодо оцінки інавгурації і політичного статусу Олександра Лукашенка. Про це у Twitter повідомив міністр […]

Олександр Мольченко

Депутат Новоукраїнської райради Олександр Мольченко, якого підозрюють у незавершеному замаху на вбивство власного сина вважає, що його судить приватна організація.

Про це він заявив у коментарі кореспонденту CBN.

Підозрюваний стверджує — відповідно Конституції України, судові засідання мають право проводити лише суди, засновані на підставі закону.

«Закону про утворення суду немає. Є закон про «Судоустрій та статус суддів», який регламентує діяльніс ть суду, але не утворення його. Тобто, закону про утворення судів в Україні взагалі немає. Це свідчить про те, що нас сьогодні судять приватні організації, де знаходяться люди, які позиціонують себе суддями і виносять рішення від імені України. Власне, вони не мають права цього робити», — стверджує Олександр Мольченко.

Рішення щодо свого сина він начебто не може оскаржити через те, що апеляційний суд вимагає вз нього сплати коштів у вигляді судового збору, що, на його думку, не відповідає Конституції України.

Напевне, Майданніков (Олексій Майданніков, суддя Ленінського районного суду, — ред.) сподівається, що я не з’явлюсь на так зване судове засідання. А я буду обов’язково, бо це стосується мене, моєї родини, дітей, моєї держави. І здійснення злочинцями правосуддя в цій державі я не дозволю нікому. Я не дозволю таким злочинця знущатися над Конституцією і громадянами України»— каже Олександр Мольченко.

Наступне судове засідання по цій справі відбудеться 9 червня 2020 року об 11-00.

Нагадаємо, у серпні 2018 року з сім’ї Олександра та Наталії Мольченків вилучили всіх дітей – першого з вагою сім кілограмів замість 16 орган опіки забрав чотирирічного Владислава, а за кілька тижнів – його сестричок – Єву, Юлю і Сашу. Всі діти мали дефіцит ваги.

Як з’ясувалося згодом, Олександр Мольченко – депутат Новоукраїнської райради.

Мольченків звинувачують у замаху на вбивство малолітнього сина з особливою жорстокістю. Санкція статті – позбавлення волі строком від 10 до 15 років або довічне ув’язнення з конфіскацією майна. Слідство стверджує: глава сім’ї підозрював, що не є біологічним батьком хлопчика, тому навмисне морив його голодом і не пускав у помешкання медиків.

MIXADV

цікаве