Росія перекинула на Донбас ешелон із бронетехнікою

Истоки армянского терроризма

29/09/2020 admin 0

Несмотря на то, что еще в 80-е годы прошлого века армянские боевики взрывали бомбы в аэропортах, захватывали заложников и убивали всех, кто, по их мнению, […]

Росія перекинула на Донбас ешелон із бронетехнікою

Росія продовжує постачати терористам на Донбас зброю, техніку та боєприпаси. Зокрема велика така поставка відбулася на минулому тижні.

Як повідомив на брифінгу речник Міноборони Михайло Шаравара, на минулому тижні з Росії через неконтрольований Україною кордон було доставлено три вагони з боєприпасами, у т.ч. для озброєння заборонених калібрів (понад 100 мм), більше десяти танків, з них три нових, решта після ремонту, вісім бойових броньованих машин та до 30 автомобілів, завантажених боєприпасами для стрілецької зброї і гранатометів. При цьому російські пропагандисти намагаються виправдати збільшення обсягів поставок зброї «загрозою наступу» підрозділів Об’єднаних сил наприкінці травня.

Раніше Співробітники військової контррозвідки СБУ в зоні проведення операції об’єднаних сил виявили зброю російського виробництва – реактивний піхотний вогнемет «Джміль» і безпілотник.

Також повідомлялось, що на тимчасово окупованому Донбасі терористи використовують нові російські керовані артилерійські снаряди «Краснопіль». Раніше міжнародними спостерігачами задокументовано використання російсько-терористичними військами систем «Пошук» Р-161-A2M, автоматизованої станції перешкод Р-330Ж «Житель», комплексів радіоелектронної боротьби «Тірадо 2» та РБ 341В «Леєр 3», радіолокаційної станції артилерійської розвідки та цілевказівки 1Л259.

Автор: UA.NEWS

MIXADV

цікаве