Недолуга децентралізація

Два бажання в одному законі. Як Зеленський хоче отримати ручний Конституційний суд на гроші МВФ

31/10/2020 admin 0

Основні торги ще попереду. І тільки після їх закінчення стане ясно, чи отримає Зеленський бажане — повністю або частково Зараз головне питання в політичному порядку […]

Згідно з новим перспективним планом, на Кіровоградщині кілька громад або знищуються повністю, або ж будуть переформатовані проти волі людей.

Завтра у свіжому випуску “Кіровоградської правди” розповімо про реакції голів громад на таке рішення Кабміну.

Зазначимо, що за новим рішенням уряду:
♦️У Приютівської громади “анексували” вісім сіл;
♦️Попельнастівську громаду планують об‘єднати з Червонокам‘янською;
♦️Олексіївську громаду має прийняти Піщанобрідська;
♦️Братолюбівська об‘єднується з Гурівською;
♦️Йосипівська належатиме Новомиргороду

Світлина від Кіровоградська Правда.
На добровільне об’єднання територіальних громад витратили цілих п’ять років… і у підсумку децнтралізувалися не всі. Процес пригальмував на половині шляху. Тепер планують все завершити і вольовим рішенням Кабміну… “за допомогою дрючка”. Прикро, що це стосуватиметься і тих хто обєднався і децетралізувався. Виникає питання навіщо давали дозвіл на об’єднання яке зараз будуть ламати? Питання зовсім нериторічне, бо ламаютьмя громади по-живому. Коли дві або три єднають в одну, то ще куди не йшло, а коли на куски і роздача у нові руки, то навіщо так? Робиться все поспіхом під чергові місце вибори. Кому і навіщо потрібне таке збурення громад і чи буде потім якась підтримка, чи влада знову розведе руками і розповість про брак коштів?
 За державу боляче… І чому вона так чинить?

MIXADV

цікаве