Епіцентр європейського спалаху пандемії знаходиться у Росії, Україні, Білорусі та Казахстані

Світ після коронавірусу

10/08/2020 admin 0

Настав час трохи подивитися на світ, яким він буде після коронавірусу. Адже лише так можна побачити як нові можливості, так і глухі кути, яких треба […]

Високопоставлений представник ВООЗ в Європі попереджає, що друга хвиля епідемії може збігатися із спалахами інших інфекційних захворювань.

За словами Верховного представника Всесвітньої організації охорони здоров’я в Європі, європейські країни повинні підготуватися до другої смертельної хвилі коронавірусної інфекції, оскільки пандемія ще не закінчена.

В ексклюзивному інтерв’ю британському виданню “Дейлі Телеграф” доктор Ганс Клайдж, директор Європейського регіону ВООЗ, виступив із суворим попередженням для країн, які почали вже послаблювати обмеження щодо карантину, заявивши, що зараз настав час захисту.

Доктор Клюге наголосив, що кількість випадків Covid-19 в таких країнах, як Великобританія, Франція та Італія, починає падати, що однак не означає, що пандемія закінчується. Наразі епіцентр європейського спалаху пандемії знаходиться на сході, з ростом кількості випадків у Росії, Україні, Білорусі та Казахстані, зазначив він …

«Аргумент»


В тему:

MIXADV