Словенія – перша країна ЄС, яка оголосила про завершення епідемії коронавірусу

Анексія минулого. Як фашистська Росія оголосила історичній правді “Велику Вітчизняну” війну

20/09/2020 admin 0

У Східній Європі створюють інститути Національної пам’яті, прагнучи відмити свою історію від тотальної соцтабірної брехні. А в Росії для її захисту сформували новий каральний орган […]

Словенія стала першою європейською країною, яка заявила про завершення епідемії коронавірусу.

Про це пише Reuters.

Уряд підтверджував менш як сім нових випадків захворювання COVID-19 щодня протягом останніх двох тижнів.

У країні послабили деякі карантинні заходи, зокрема щодо перетину кордону. Громадяни країн ЄС більше не зобов’язані проходити тижневу обсервацію після прибуття до Словенії.

На сьогодні у Словенії було підтверджено 1464 випадки захворювання, 103 летальні випадки і 267 видужання. Епідемія була оголошена 12 березня.

“Словенія приборкала епідемію протягом двох місяців. Сьогодні в Словенії найкраща епідеміологічна картина в Європі”, – заявив прем’єр-міністр Янез Янша.

Закінчення епідемії означає, що наприкінці травня припинять надавати фінансову допомогу громадянам і фірмам, які постраждали від епідемії.

Для громадян країн, що не входять у Європейський Союз, залишається обов’язок проходити 14-денну обсервацію. Також у Словенії залишаються деякі санітарні обмеження.

Нагадаємо, що 14 квітня в Гренландії вилікували всіх 11 осіб, у яких був діагностований коронавірус.Отже, острів, який фактично належить Данії, став першим місцем, де всі пацієнти з COVID-19 вилікувалися й не залишилося активних хворих.

«Аргумент»

MIXADV

цікаве