Проти незаконної торгівлі у Запоріжжі!

​Україна відмовилась визнати президентом Лукашенка та інавгурацію

24/09/2020 admin 0

Міністерство закордонних справ України після додаткових нарад і консультацій сформувало позицію щодо оцінки інавгурації і політичного статусу Олександра Лукашенка. Про це у Twitter повідомив міністр […]

Сьогодні пройшло розширене засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва де були обговорені результати операції «СТОП незаконній торгівлі» в Олександрівському районі м. Запоріжжя. І певні результати після проведення перевірок в місті Запоріжжя були отримані. Проте, лишилось чимало проблемних питань.
Вважаю, що найважче для кожної благої справи – почати. Адже нерідко порушення мають довгорічні приклади економічних та корупційних зв’язків. Тож ми маємо створити умови, за яких жодному з порушників буде незручно працювати в попередньому режимі. І нині питання боротьби з незаконною торгівлею потребує продовження системної роботи. Задля отримання результату ми маємо проводити роботу за участі влади, правоохоронців та громадськості. Окремо прошу посадовців вивчити досвід вирішення питання незаконної торгівлі у Вінниці, де були отримані реальні результати в подоланні стихійної торгівлі.

Вважаю, що саме Запорізька міськрада має виступити координатором у питанні створення чіткого алгоритму поводження із конфіскованим товаром та порушниками. Тож підсумком цього засідання стане протокол, від чіткого виконання всіх пунктів якого залежить досягнення результатів у питанні боротьби з незаконною торгівлею.

Голова ЗОДА

Костянтин Бриль

MIXADV

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply