СУРМА

Кропивницький: Нова зимова прописка міського клубу колекціонерів

Семен Єсилевський: «В Україні є цілі галузі, де продукується псевдонаукова маячня, плагіат і фальсифікація даних»

27/01/2020 admin 0

Вся «типу наукова» інформація з «жовтих» ЗМІ та сайтів-смітників має вважатися фейком, поки не доведено її правдивість, а якщо першоджерело наукової інформації не є англомовним, […]

Міський клуб колекціонерів в Кропивницькому змінив місце зустрічі. Віднедавна кропивницькі збирачі монет, марок, значків та всього, що колекціонується збираються за адресою по вулиці Куропятникова, 15, щонеділі з десятої ранку.

Потрапили в це приміщення колекціонери невипадково. Більшість місцевих збирачів старовини, дослідників-краєзнавців люди поважного віку, і є членами Кропивницького міського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів. Тому і звернулися до керівництва, щоб взимку квартирувати в офісі організації. Збори ветеранської організації схвально підтримали цю ініціативу. Серед іншого крім недільних зустрічей ветеранів краєзнавства, є проведення лекцій в різних вікових аудиторіях, виставки, безкоштовні консультації, різни дослідження та навіть випуск сувенірів краєзнавчого спрямування. Останній досвід, можна сказати кропивницькі колекціонери запозичили у своїх колег з Чернігова під час спілкування на зльоті геральдистів України.

На базі згаданого ветеранського контингенту в ветеранській організації створено секцію краєзнавстства. Її першими кроками стало прочитання лекцій на тему «Окупація і підпілля в Кіровограді» для ветеранів ЦДПУ імені Володимира Винниченка членом організації Віталієм Постолатієм.

На зустрічі ветерани буває приходять з своїми дітьми і навіть онуками. Як повідомили ветерани- колекціонери в творчих планах колекціонерів є розширення лекційної роботи, проведення тематичних круглих столів та екскурсій цікавими куточками міста.

Тож щонеділі з 10:00 до 12:30 за адресою: вулиця Куропятникова,15 (перший поверх, вхід з вулиці), недалеко від зупинки міського транспорту «Копилка» можна завітати в гості до клубу колекціонерів. Орієнтиром руху з зупинки може слугувати готель «Турист». Орієнтир у самому будинку- вхід до перукарні.

Олександр Сікорський