ВІДГОРОДИТИСЯ СТІНОЮ: У ЗЕЛЕНСЬКОГО РОЗПОВІЛИ ПРО ПЛАН НА ВИПАДОК ПРОВАЛУ ПЕРЕГОВОРІВ З РОСІЄЮ

Семен Єсилевський: «В Україні є цілі галузі, де продукується псевдонаукова маячня, плагіат і фальсифікація даних»

27/01/2020 admin 0

Вся «типу наукова» інформація з «жовтих» ЗМІ та сайтів-смітників має вважатися фейком, поки не доведено її правдивість, а якщо першоджерело наукової інформації не є англомовним, […]

Похожее изображение
“План Б” хочуть застосувати, якщо Росія не сприятиме мирному вирішенню конфлікту.

Якщо Росія не буде сприяти мирному вирішенню питання конфлікту на Донбасі, команда Володимира Зеленського пропонує “побудувати стіну та жити далі”.

Про це заявив помічник президента України Андрій Єрмак на зустрічі у Лондоні, організованій Chatham House та “Українською призмою”.

Єрмак зазначив, що під час зустрічі в “нормандському” форматі будуть порушені основні два питання: негайне припинення вогню та обмін військовополоненими.

“Якщо Росія не буде проявляти зусиль для переходу до мирного вирішення, наш “план Б” – побудувати стіну та жити далі. Ми використаємо ізраїльський досвід”, – цитує Єрмака “Українська призма”.

Єрмак також заявив, що Україна не буде жити в сценарії замороженого конфлікту, передає Голос Америки.

Як повідомлялося, у команді Володимира Зеленського готові до конституційної реформи за підсумками саміту в “Нормандському форматі”. Обіцяють обмежитися питаннями децентралізації, зокрема щодо ОРДЛО.

Зустріч у “нормандському форматі” має відбутися 9 грудня – цю дату підтвердили всі сторони.

Як повідомлялося, у Мінську на переговорах учасників Тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації на Донбасі було знято усі перешкоди на шляху до зустрічі лідерів країн “нормандського формату”.

“Розведення сил та засобів в районі н.п. Золоте, Петрівське та Станиця Луганська стало останніми кроками в цьому напрямку”, – зазначила прес-секретар представника України у ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

16 вересня президент України Володимир Зеленський назвав основні

Зеленський назвав три основні питання, які розглядатимуться на саміті у “нормандському форматі”
три питання, які будуть обговорюватися на саміті – звільнення полонених за принципом “всіх на всіх”, розведення військ по всій лінії фронту, а також умови проведення місцевих виборів на окупованих територіях.

ТСН.ua розповідає

Саміт у “нормандському форматі”: що обговорюватимуть лідери чотирьох країн та яких домовленостей планують досягти
деталі кожного із цих пунктів та можливі перспективи цих домовленостей. Більше читайте тут: https://tsn.ua/politika/vidgoroditisya-stinoyu-vid-rf-u-zelenskogo-rozpovili-pro-plan-na-vipadok-provalu-peregovoriv-z-rosiyeyu-1454676.html