СУРМА

У Кропивницькому Нацкорпус влаштував акцію під офісом Слуги Народу (ФОТО)

Семен Єсилевський: «В Україні є цілі галузі, де продукується псевдонаукова маячня, плагіат і фальсифікація даних»

27/01/2020 admin 0

Вся «типу наукова» інформація з «жовтих» ЗМІ та сайтів-смітників має вважатися фейком, поки не доведено її правдивість, а якщо першоджерело наукової інформації не є англомовним, […]

Національний Корпус Кропивницького приніс мішки зі снігом під офіс депутата від партії «Слуга Народу» Олександра Дануци.

m

Фото: Михайло Бєжан

-З небайдужими мешканцями завітали до офісу депутата від партії «Слуга Народу» – Дануци Олександра Анатолійовича, аби передати вимоги НК щодо Запровадження ринку землi та акції “Нi капiтуляцiï!”. У своєму мiстi замість землі в мішках ми принесли сніг, щоб всі знали, що свою землю ми не віддамо кому-попало та не дозволимо розбазарювати слугам, написав на своїй сторінці у фейсбуці голова Нацкорпусу у Кропивницькому Дмитро Потоцький.

Своï вимоги учасники акції залишили на дверях офісу та зробили барикаду iз мiшкiв.

 

-Цим також хочемо зазначити, що якщо вони будуть невiрно приймати закони, то найближчим часом у людей замiсть землi залишиться лише снiг, i то узимку,- відзначив Дмитро.

Зі свого боку нардеп від партії «Слуга народу» Олександр Дануца на акцію відреагував жартом:

-Зареєстрував законопроект про заборону продажу снігу. Єдиним власником снігу в Україні є народ. Сніг не можна продавати іноземцям,- написав нардеп у фейсбуці.

 

 

Докладніше в розділі У Кропивницькому Нацкорпус влаштував акцію під офісом Слуги Народу (ФОТО) — Інформаційний портал Кіровоградщини – Гречка – Новини Кропивницький на сайті gre4ka.info

Олександр Дануца

4 години тому

Зареєстрував законопроект про заборону продажу снігу. Єдиним власником снігу в Україні є народ. Сніг не можна продавати іноземцям.

Світлина від Mihail  Bezhan.
Світлина від Mihail  Bezhan.
Mihail Bezhan з Олександром Дануцою.

Навколо одні брехуни 🙂. Вчора багато хто відзвітував, що під двері офісу партії Зеленського у Кропивницькому підвезли мішки з землею. З ранку вирішив заїхати глянути, та і тут надурили 🙂 , замість землі понапихували снігу 🙂. Глобальне надурилово.