СУРМА

Зеленський побив рекорд. Такого дійсно не було за 28 років

Василь Расевич: Дегуманізація українців

30/05/2020 admin 0

Українці самостійно дегуманізують самих себе. Без допомоги Путіна і Росії. Відмовляють один одному в патріотизмі. Вважають своїх противників недолугими, примітивними і продажними. Ні на що […]

ютос – тисни – підтримай!
Зеленский

Президент України Володимир Зеленський побив абсолютний рекорд серед усіх політиків і всіх Президентів України.

До Зеленському можна відноситься як завгодно. Його можна не любити, не підтримувати, критикувати, погрожувати вбивством (ред. Як це роблять члени злочинного співтовариства олігарха Порошенка), але від цього правда не зміниться.

За 7 місяців президентства, Зеленського розібрали по шматочках. За ним цілодобово стежать ЗМІ і за 7 місяців не було навіть натяку на корупцію з боку Президента України.

За 7 місяців жодного договорняка, віджатого бізнесу, віджатих заводів і фабрик.

Абсолютно всі президенти України за 7 місяців застрявали в корупційні скандали, створювали офшори, переписували активи, ставили смотрящих на державних підприємствах.

Наприклад, попередній президент Порошенко через 3 місяці вже попався на першому корупційному скандалі. Він оформляв офшори під час запеклих боїв під Іловайськ і ділив з Ахметовим обленерго.

Лише через рік вся країна зрозуміла, що Порошенко закінчений барига, корупціонер і кривавий мерзотник використав майдан в своїх цілях.

До Зеленському є купа питань, але потрібно віддати належне тому, що про корупцію з боку Президента України немає жодного натяку.

Риба гниє з голови і по всій видимості гнити нічому. Є всі передумови говорити, що Україна вперше вибрала не корупціонера. Не полінуйтеся і поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна зобов’язана знати правду!

 https://vremya.com.ua/politika/3136_zelenskij-pobil-rekord-takogo-dejstvitelno-ne-bylo-za-28-let/

Натисни – підтримай Сурму!