В Білорусі відбулася акція протесту проти навчань “Захід-2017”

Масштабний обстріл Слов’янська та Краматорська з реактивних систем залпового вогню

04/07/2022 AA 0

Масштабний обстріл Слов’янська та Краматорська з реактивних систем залпового вогню вкотре свідчить, що росія цілеспрямовано обирає своїми цілями цивільні, а не військові об’єкти. Про це […]

Учасники акції заявили про те, що вважають навчання загрозою суверенітету країни

Акція протесту проти навчань Захід 2017

Лідер Білоруського Національного Конгресу Микола Статкевич ініціював акцію протесту проти російсько-білоруських військових навчань Захід-2017. Про це повідомляє видання “Білоруський партизан”.

Новини за темою: Лукашенко про спільні навчання з РФ “Захід-2017”: Вчитимемо армію воювати, нападати не збираємося
Захід, за словами Статкевича, було приурочено до Дня білоруської військової слави.

По закінченню акції протесту була складена резолюція, згідно з якою учасники протестують проти втягування Білорусі “у військове протистояння Росії проти України і блоку НАТО”.

“Ми підтримуємо положення Конституції про “прагнення Білорусі до нейтралітету” і не хочемо присутності чужих військ на нашій землі. Ми розцінюємо військові навчання Захід-2017, як загрозу для суверенітету нашої країни”, – йдеться в заяві.

Новини за темою: Командувач Сухопутними силами США в Європі не вірить заявам РФ про навчання “Захід-2017”
Раніше повідомлялося, що влада Білорусі відмовили у візах шістьом парламентаріям Литви, не пустивши їх на дискусію до білоруської опозиції. При цьому литовські парламентарії не приховували, що головним акцентом дискусії повинні були стати спільні російсько-білоруські військові навчання “Захід-2017”, які починаються на наступному тижні.

MIXADV

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply