Костянтин Бриль різко відповів критиканам

Промосковськими силами ведеться тиха робота з кожним окремим архієреєм УПЦ МП із застосуванням підкупу

06/07/2022 AA 0

Промосковськими силами ведеться тиха робота з кожним окремим архієреєм, із застосуванням матеріальних чинників, щоб сформувати промосковську більшість. Про це йдеться в аналітичному матеріалі Духовного Фронту України. Цей сценарій напрацьований ще наприкінці […]

Голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль розмістив не звичний для нього пост у Фейсбуці:

Це просто чудово, коли нічого не варта людина намагається “заробити політичних бонусів” за рахунок паплюження інших!

Зазвичай я не звертаю на уваги на безпідставні звинувачення. Проте, коли це переходить в ранг відвертої брехні та наклепу – маю відповідну реакцію.

Нещодавно журналісти поширили новину, стосовно звинувачень сумновідомого “громадського діяча” Максима Іваніщева. Який просто обливає мене брудом і зникає, як це трапилось спочатку на сесії облради, а потім і з його загадковим постом у фейсбук. Нині пан Іваніщев, окрім традиційних наклепів, поширив вигадки, що я погрожував йому та його родині! Хоча я з ним жодного разу навіть не спілкувався!

Можливо пан Максим має на увазі той судовий позов, який я подав на нього за його попередні наклепи? То дійсно – наприкінці жовтня суд має поставити крапку у питанні “чесності” активіста. Вважаю, що це нормальний шлях для громадянського суспільства: вирішувати суперечки в суді. І розцінювати це як “погрозу” не варто.

Пане Максим, дуже прошу вас наводити докази своїх звинувачень у корупції, погрозах та іншому. Адже кожна людина має відповідати за свої слова! Тим паче чоловік!

Костянтин Бриль

На диво, пост викликав жваву реакцію коментаторів:

Tatyana Kovylina
Поддерживаю Вашу позицию на 100%.
За любой ” базар” мужикам надо отвечать.
Я была единственным депутатом, который проголосовал ” против” предоставления возможности выступить в сессионном зале Иванищеву.
Поскольку голословные трибунные обвинители типа Ярослава Гришина , как правило , не задумываются о репутации и физическом здоровье тех, кого огульно и бесфактово чернят.
Желаю Вам восстановить в суде справедливость.
Мне пока , к сожалению, не удалось, поскольку уже больше года Гришин с помощью своих посипак совершает юридическую диверсию и затягивает судебный процесс.

Tetyana Podashevska Костю, загальне фото само за себе говорить. Є суд і крапка. А ти Роби свою справу, таких псевдопатріотів сьогодні, на жаль, вистачає. Де він був років чотири тому? Як і ті, хто поряд з ним? Щось я не чула іх виступів про погане життя. Та й не відслідкувала іх дій по боротьбі за краще життя людей до 2014 року… “Героі, “блін. Навіть не коментуй. Воно того не варте.

Політологи все пояснили:

“Якщо щось погане почнеться, то саме із Запоріжжя… Мисліть стратегічно!

Не дивно, що Головою Запорізької ОДА призначили діючого генерала СБУ, який знає, що було на Сході у 2014 – Костянтина Бриля.

Генерал вивчив ситуацію і мовчати не став. Заявив публічно – в області може статися державний переворот. Як хто не знає – більшість в облраді, міськрадах, райрадах, сільрадах – складають члени Партії регіонів і Опоблоку. Під ними мало не весь бізнес, ЗМІ, виробництво, фінансові потоки, місцеві “праваахаронці”…

Зібрати збори депутатів всіх рівнів, проголосити ЗНР, запросити “зільоних чілавечкав” з Криму, покликати велікава Путіна – запросто!

І до цього йшло. Саме цей жахливий сценарій зупинив генерал Бриль! Ситуація була критичною. І скільки людей, особливо з патріотичного середовища, про це знає?…

Зрозуміло, вороги такого не прощають.

Щоб розуміли – фактично все інформаційне поле Запорізької області прокремлівсько-російськомовне, власники – вірні ідеологічні слуги Януковича і Путіна. Суцільна “рюская весна”.

Додайте вплив московської церкви”.

Нині в проахметівській пресі посилено поширюються чутки, що Бриля днями демонстративно звільнять з області. На що генерал демонстративно не звертає уваги.

Протистояння між Ахметовим і патріотичної обласної влади загострюється. Україна не допустить Донецька-14!

За матеріалами преси підготував П.Веремієнко

MIXADV

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply