Кропивницький: Порушення закону у міській раді практично доведено

Друзі!
Публікую тут мою сьогоднішню заяву по ситуації, з додатком.

Шановні колеги, шановна громада!
Скоро буде два роки як працює міська рада сьомого скликання і міський голова.

І вкотре, доводиться констатувати, що ті зміни, яких потребувала громада міста, яких очікували містяни – досі не відбулись.

Майже два роки, постійно піднімаються питання прозорого витрачання коштів, прозорості в питаннях відведення земельних ділянок, прозорих конкурсів на керівні посади виконавчих органів за професійними ознаками… Інші важливі питання… І це все досі не реалізоване.

Більше того, дозвольте нагадати як це відбувалось: спочатку – вносились пропозиції і проекти рішень, потім депутатські запити, далі – були ультимативні спроби, шляхом блокування сесії.
В результаті – тут, в цій сесійній залі, під керівництвом міського голови відбулись протизаконніі дії, незаконне проведення сесії і прийнятя рішень неповноважним складом ради.
Ось документ: (на фото)

Тобто, від профільного комітету Верховної Ради України, маємо чітку відповідь. Що те що відбувалось тут сьомого квітня – це є порушення законів і нелегітимне сесійне засідання.

І ми про ці порушення закону казали ще тоді.
Тоді ж були подані і заяви в СБУ, Прокуратуру і Поліцію, а також судові позови.
Правоохоронні органи тоді усунулись від вирішення цієї ситуації, нажаль.
По судовим позовам – на сьогодні відбулось чотири засідання, в яких представники міської ради постійно і методично затягують час.

Далі відбувались ще гірші речі.
Коли ми піднімали це питання, питання законності – нам намагались не давати слова в сесійній залі, і його доводилось брати, всі ж пам’ятають? Так це було?
Потім, почалось ігнорування наших депутатських звернень і запитів, почали відмовляти в наданні інформації, почали ігнорувати потреби громади в депутатських округах, припинили виконувать будь які роботи. Це стосувалось депутатів які вимагали відновлення законності.

І от ми вже дійшли до політичних репресій на повну потужність.
Коли при виконанні депутатських повноважень до депутата висловлюються хамські та образливі вислови, далі – депутата виштовхують з кабінету міського голови, а потім, користуючись нагодою відкривають на нього кримінальне провадження, за начебто побиття посадової особи.

Це відбувається прямо зараз.
І це політичні репресії часів Януковича. І якщо так продовжиться – наступними кроками будуть заходи фізичної дії до політичних опонентів.

Але пам’ятайте до чого це призводить і чим закінчується. В історії повно прикладів. В кращому випадку – це втеча в Ростов.

Тому я хочу звернутись до слідчих органів – не виконуйте протизаконні вказівки, забеспечте максимально прозоре і відкрите розслідування, слідуйте букві закону.

Хочу звернутись до громадян, активістів та громадських об’єднань – не втрачайте уваги, пильнуйте. Тільки всебічна увага громадян не дозволить фабрикувати кримінальні справи і виносити протизаконні судові вироки політичним опонентам.

І хочу звернутись до організаторів і замовників політичних репресій, які тут сидять – вам не вдасться ні залякати, ні змусити замовкнути.
Ми продовжимо відстоювати інтереси людей і громади. Продовжимо відстоювати дотримання законності і конституції.
Дякую.

Фото Володимира Смірнова.
Фото Володимира Смірнова.
Влодимир Смирнов в мережі ФБ

MIXADV

Be the first to comment

Leave a Reply