Розведення сил біля Станиці Луганської: бойовики пішли на чергове порушення Мінських домовленостей

ТЕПЕР МОСКОВСЬКА ПРОПАГАНДА

29/01/2020 admin 0

З сьогоднішнього дня частина українців залишились без телебачення. Найбільші телеканали чотирьох медіагруп закодували свої телеканали на супутнику. Хто дивиться телебачення по супутнику: ❗️люди в сільській […]

Міст у Станиці Луганській

Міст у Станиці Луганській

Російські окупанти Донбасу роблять усе, щоб зірвати відновлення моту у смісці розведення сил біля Станиці Луганської.

Так, про чергове порушення бойовиками Мінських домовленостей повідомила українська сторона СЦКК на сторінці штабу ООС у Фейсбук.

Як ідеться в повідомленні, російські окупанти, в порушення домовленостей Мінська не тільки не допустили українських саперів дял розмінування території біля мосту на окупвоаній «ЛНР» частині, а й наймисно затягують ррозмінування, яке начебто проводить так зваме «МЧС ЛНР».

Читайте також: Відновлення мосту у Станиці Луганській: стало відомо, що саме має зробити українська сторона, а що — бойовики (Відео)

Українська сторона повідомляє, що з підконтрольної Україні території біля мосту в Станиці Луганській всі роботи з розмінування уже проведені і українська сторона готова синхронно з бойовиками демонтувати фортифікаційні споруди, натомість бойовики «ЛНР» заявили, що з їх сторони розмінування триватиме до 25 серпня, тому наразі демонтаж неможливий.

Читайте також: Бойовики пішли на ризикований крок — нові Мінські домовленості не протримались і доби (Відео)

«Дії противника свідчать про навмисний зрив запланованих заходів», — йдетсья в поввідомленні української сторони СЦКК.