“Розмовляй зі своєю Лєною російською мовою”: Кондратюк жорстко висловився про нову владу, заступившись за рідну мову

Андрій Богдан, керівник Офісу Президента України , який раніше запропонував провести референдум щодо російської мови на Донбасі, повинен думати про благополуччя українського лідера, не більше. Про це заявив знаменитий продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк , передає replyua.net з посиланням на Обозреватель.

«По суті, чи не байдуже, що він сказав? Є в Україні партії, які вважають, що треба дружити з Росією. І що? Дружити, коли вона забрала у нас Крим і воює руками проросійських терористів і регулярних військ проти українських Збройних сил? Чи не байдуже, що вони говорять», – підкреслив телепродюсер. Крім цього, він нагадав новій владі, що в Україні тільки одна мова – українська.

Читайте також: “Російська мова в Україні повинна бути державною”: у РФ миттєво відреагували на заяву Андрія Богдана

«Хто хоче двомовності, може використовувати його де завгодно, але не в державному управлінні. Якщо хочете використовувати російську мову на роботі – не йдіть в управлінці. Я не розумію Авакова, який розмовляє російською мовою, не розумію президента, який іноді дає інтерв’ю російською мовою. Це його особиста справа – розмовляй зі своєю Леною російською мовою», – додав він.

MIXADV

цікаве