Порохоботи не каються:У Кропивницькому відбулася акція, організована прихильниками Порошенка

No Image

КРЫСЫ С ЧЕЛОВЕЧЕСКИМ ЛИЦОМ. КОМУ И ЗАЧЕМ ПОНАДОБИЛИСЬ ПОДЗАБЫТЫЕ ПЛОХИШИ ГОРДОНА

26/05/2020 admin 0

Конечно, интервью с Поклонской могло родиться от одного желания словить хайп. Но интервью с Гиркиным, вышедшее вслед, объяснимо только продуманной многоходовкой   Выбор Гордоном фигур […]

ютос – тисни – підтримай!
12 червня, на площі Героїв Майдану відбулася акція “Зупини капітуляцію”, на яку зібралося приблизно 50 осіб. Містяни озброїлися державними прапорами та листівками з написом “Ні капітуляції”. Захід мав на меті привернути увагу громадськості до нібито антидержавницької політики чинного президента Володимира Зеленського. На думку активістів, його позиція щодо врегулювання конфлікту на Донбасі є хибною і такою, що може призвести до поразки.

“Україна знову починає накопичувати протестний настрій. Нинішній гарант (в лапках) рано почав… Тільки 20 днів правління, а вже збираються протестні кола, і це тільки перша хвиля. Ми проти проведення референдуму про мир і дружбу з Росією”, – зазначив один із організаторів акції, громадський активіст Олександр Ратушняк.

Варто зауважити, що Президент Зеленський не заявляв про “референдум про мир і дружбу з Росією”, а висловлював думку щодо проведення референдуму з питання, чи варто розпочинати прямі переговори з північним сусідом відносно врегулювання конфлікту на Донбасі та припинення вогню, “не втрачаючи наші території”. Про це він заявив на інавгурації.

“Або ти воюєш, або здаєшся”, – переконаний Олександр Ратушняк, проте про його службу в армії або участь в антитерорестичній операції редакції невідомо.

Ще одна учасниця акції Ольга Кирилюк у своїй промові назвала Президента Зеленського “аватаркою”. А власне ініціатор та організатор зібрання Юрій Митрофаненко зауважив наступне:

“Всі заяви Зеленського – це фактично заклик до припинення боротьби. Що означає не стріляти у відповідь? Що означає наказ Кучми? Перестань жартувати, перестань бути коміком, будь державним мужем”.

Нагадаємо, нещодавно подібна акція пройшла у столиці під будівлею Адміністрації Президента. Обурення громади було викликане ініціативою прописати в нових Мінських домовленостях пункт “не стріляти у відповідь”, а також розглянути питання про зняття економічної блокади з Донбасу.

Вказану пропозицію вже розкритикував експрезидент Петро Порошенко. Відомо, що організатори та головні спікери на вищезгаданій акції “Ні капітуляції” у Кропивницькому перед виборами Президента України відкрито заявляли про свою підтримку відповідного кандидата, вступивши в так звану “Команду Порошенка”. І нині його фани не сидять склавши руки. Але масової підтримки, про що свідчать світлини, не мають. Акція ймовірно була скоординована з відповідною в Києві.

 Трійцю викладачів-організаторів з цієї світлини земляки вже охрестили Кирило-Митрофаненським  товариством.

За матеріалами Кропивницьких ЗМІ.

 

Натисни – підтримай Сурму!