СУРМА

1 + 1: Викрито грандіозна афера 21 століття. Порошенко перевершив самого Мавроді

Василь Расевич: Дегуманізація українців

30/05/2020 admin 0

Українці самостійно дегуманізують самих себе. Без допомоги Путіна і Росії. Відмовляють один одному в патріотизмі. Вважають своїх противників недолугими, примітивними і продажними. Ні на що […]

ютос – тисни – підтримай!
Порошенко Мавроді

До такого не додумався жоден Президент цивілізованого світу.

Екс-президент України, олігарх Петро Порошенко провернув саму грандіозну аферу 21 століття, яка за своїми масштабами перевершила самого Мавроді і МММ.

Сергій Пантелійович Мавроді
У цей афері Порошенко перевершив самого Мавроді

Якщо злий геній Мавроді заробляв на дутих купонах МММ, то Петро Порошенко додумався заробляти на горі, сльозах, трупах і неймовірною злиднях в нашій країні.

Порошенко Яценюк
Яценюк і Порошенко

Ви уявіть собі, що Петро Порошенко поставив на лічильник всю країну! Вся країна 5 років поспіль платила данину Петру Порошенко під час жорстокого кровопролиття і зараз вся правда вилилася назовні.

Петро Порошенко прийшов до влади з однієї конкретної метою – грабувати народ і стати з олігарха, найбагатшим олігархом.

Ще в 2013 році у нього і його воєнізованої злочинному угрупованні дозрів страшний план, – поставити всю країну на лічильник. Після Майдану у нього вдалося здійснити цей план.

У 2014 році, коли наші хлопці гинули в котлах, Петро Порошенко реалізував криваву аферу, через яку кожен українець почав платити данину.

Професійна патріотка Ірина Геращенко тримає кулаки за свого господаря Порошенко

Афера базувалася на світлі. Порошенко вставив свою маржу в ціну за світло і кожен українець, кожен день, 5 років поспіль платив данину в казну олігарха.

Ви задавалися питанням, чому відразу ж після перемоги Порошенко на Майдані електроенергія подорожчала в 8 разів?

Тому, що Порошенко, Ахметов, Кононенко, Суркіси і група військових злочинців реалізувала свою аферу по висмоктування грошей з кожної української сім’ї.

Вся країна вже знає про аферу Ротердам +, але це квіточки. Дуже уважно подивіться викривальний матеріал 1 + 1 і Вам все стане зрозуміло:

Зараз проти Порошенка порушено 6 кримінальних справ. Його адвокати рекомендують йому погодиться на 7 років в’язниці , щоб не отримати довічне ув’язнення.

Олігарх і аферист Петро Порошенко сподівається пролізти в парламент і 5 років використовувати недоторканність.

Не дамо йому шанс на реванш! Порошенко повинен відповісти за важкі злочини і грандіозні афери проти власного народу.

Натисни – підтримай Сурму!