Ще 5 нардепів вирішили вийти з партії “Самопоміч”

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 02-03.08.2021

04/08/2021 admin 0

  Ісламська Республіка Афганістан  Бойовики руху «Талібан» майже повністю захопили провінцію Герат та її столицю. Наразі з 17 районів міста під контролем урядових сил залишився […]

Народні депутати Вікторія Войціцький, Олександр Данченко, Іван Мірошниченко, Олена Сотник і Олександр Опанасенко вирішили вийти з партії “Об’єднання” Самопоміч “.

Про це повідомили в Facebook лідер політсили, мер Львова Андрій Садовий і одна з депутатів, зазначає Українська правда .

“Зустрілися з групою депутатів від” Самопмочі “- Оленою Сотник, Вікторією Войціцький, Олександром Опанасенко, Іваном Мірошниченко. За скайпу приєднався Олександр Данченко. Колеги висловили бажання в подальшому перейти в статус позапартійних депутатів”, – пишеСадовий.

За його словами, на зустрічі вони домовилися, що до кінця каденції депутати все ж залишаться у фракції “Самопоміч” у Верховній Раді.

“Домовилися співпрацювати в будь-яких форматах, до яких нас приведе майбутнє. Дякуємо за співпрацю та удачі!” – резюмує лідер партії.

У той же час одна з п’яти нардепів – Вікторія Войціцький – пояснила причини такого рішення.

За її словами, більшість членів фракції “Самопоміч” протягом року багаторазово зустрічалися з керівництвом партії щодо проблемних питань, але безрезультатно.

“Зокрема, про відсутність прозорих процесів і ухвалення рішень в партії, про втрату ідеологічного базису, про перехід на популізм заради утримання політичного рейтингу і відсутності чіткої стратегії для України і бажання стати дійсно загальноукраїнською партією”, – наводить приклади депутат.

“На жаль, жодне із запропонованих пропозицій щодо врегулювання викликів і впровадження стратегії розвитку політичної сили не було реалізовано, жодна з домовленостей не виконана”, – відзначає вона.

Войціцький зазначила, що на даному етапі “наше бачення шляху для захисту майбутнього українців кардинально відрізняється від позиції партії”.

“Тому політичні шляхи розходяться, що не виключає плідної співпраці в інших форматах і нашого перебування у фракції” Самопоміч “до завершення повноважень, які нам делегували люди”, – додала вона.

«Аргумент»

MIXADV

цікаве