Уся країна на вухах! Щойно! Гучна заява. У ГПУ повідомили, що тепер зроблять з Порошенком: Томос не допоможе!

У вівторок, 7 травня, у ГПУ відреагували на неявку чинного гаранта Петра Порошенка на допит, який мав відбутися цього дня. Про це повідомляють znaj.ua з посиланням на заяву представника генпрокуратури.

У повідомленні йдеться, що після інавгурації Володимира Зеленського Петра Порошенка можуть привести на допит силою.“На сьогодні був викликаний Порошенко Петро Олексійович для додаткового допиту в якості свідка. На жаль, як ви бачите, свідок на допит не прийшов, зі слідчим ніхто не зв’язувався, не повідомили про причини неявки, не було прохань про перенесення”, – заявив начальник управління спецрозслідування Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

“Вкотре Порошенко продемонстрував своє ставлення до закону. Втім, нічого нового”, – коментують активісти, які зібралися під ГПУ. Варто нагадати, що за декілька днів до цього генеральна прокуратура України викликала президента Петра Порошенка на допит. Він мав відбутися у вівторок, 7 травня.

За інформацією джерела, Порошенка викликали для допиту у справах про злочини проти євромайданівців. Також від нього очікують підписання протоколу допиту, який відбувся в листопаді 2016 року. Раніше прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко підтвердив, що його допитали у справі про злочини часів Євромайдану.

Нагадаємо, начальник управління спецрозслідування ГПУ Сергій Горбатюк підтвердив інформацію про виклик Порошенко на додатковий допит 7 травня. Джерело

Генеральна прокуратура України також викликала двох співробітників Національного антикорупційного бюро для вручення повідомлень про підозру. Про це повідомила прес-секретар генпрокурори Лариса Сарган. Джерело

Homepage — Newspaper

MIXADV

цікаве