УКРАЇНСЬКА АНТИПАСПОРТИЗАЦІЯ

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 02-03.08.2021

04/08/2021 admin 0

  Ісламська Республіка Афганістан  Бойовики руху «Талібан» майже повністю захопили провінцію Герат та її столицю. Наразі з 17 районів міста під контролем урядових сил залишився […]

УКРАЇНСЬКА АНТИПАСПОРТИЗАЦІЯ проти РОСІЙСЬКОЇ ПАСПОРТИЗАЦІІ

Поки путін роздає направо та наліво паспорти громадян РФ, українська міграційна служба знаходить не зовсім законні підстави для анулуювання паспортів громадян України, виданих двадцять років тому !

Сьогодні на прийом до Уповноваженого з прав людини завітали Ірина Злочевська та Олексій Міронов з Хмельницької області , які є рідними братом та сестрою.
В свої 35 років Олексій та Ірина вже мають по-двоє діток, Олексій встиг повоювати в миротворчій місії в Іраці та двічі на Донбасі, а Ірина взагалі не дочекалася свого чоловіка з миротворчої місії з Іраку,який там загинув.

Одного разу , коли на початку цього року вони вирішили отримати закордонні “біометричні” паспорти , в ДМС Хмельницької області їх приголомшили, оголосивши, що їхні паспорти громадян України визнанні недійсними, як оформлені з порушенням вимог законодавства, оскільки вони ще неповнолітніми повернулися з своєю матір’ю в Україну в 1996 році з росіі, де і народилися.

Делікатності додає висновок ДМС, що встановити хто з працівників паспортного столу в 2000 році допустив таке порушення встновити не є можливим !!!!

Не зупинила “креативщиків” з ДМС навіть 25 стаття Конституціі України, згідно якої громадянин України не може бути позбавлений громадянства, а згідно статті 2 Закону України “Про громадянство України” законодавство про громадянство грунтується на принципі запобігання виникненню випадків безгромадянства.

Наразі, ДМС пропонує новітнім ” апатрідам” звернутися спочатку до офіціних органів росіі і лише потім до ДМС з заявою про набуття громадянства України !!!!!

Не дають чиновники міграційної служби і відповіді на питання , що робити Олексію та Ірині з документами, договорами та іншими набутими правами/зобовязаннями , набутими ними за двадцять років свого життя громадянами України ?

P.S. За даними Державної Міграційної Служби, “станом на 17.04.2019 року територіальними органами ДМС прийнято рішень, щодо визнання такими, що оформлені з порушенням вимог законодавства стосовно 197 паспортів громадян України…”

Андрій Мамалига

MIXADV

цікаве