Від ректорату ДонНМУ з іноземцями спілкується учасник референдуму про «ЛНР»

Репресії проти кримських татар є гібридною депортацією з боку російської влади

19/05/2021 admin 0

Кримські татари зазнають постійних репресій з боку російської влади, яка тим самим намагається змусити їх мовчати або покинути півострів. Таку думку висловив російський адвокат Микола […]

Фахівець ректорату та помічник ректора, які представляють керівництво філіалу Донецького національного медичного університету в Кропивницькому, не мають відношення ні до медицини, ні до освіти.

Про це пише Україна-Центр.

Провідний фахівець ректорату Сергій Стулов та помічник ректора Сергій Нестеров (обличчями)
Провідний фахівець ректорату Сергій Стулов та помічник ректора Сергій Нестеров (обличчями)

Сергій Нестеров і Сергій Стулов з середини листопада від імені керівництва контактують з іноземними студентами, гостями країни, вклади яких є головним джерелом фінансування вузу і на які їх в кінцевому рахунку «кинули», зазначає видання.

– Нестеров – громадський діяч з Макіївки, який тепер живе в Кропивницькому, – йдеться в статті. – Стулов – військовий пенсіонер з Алчевська, його якраз через суд виселяють з гуртожитку однієї зі структур Міністерства юстиції в Києві, засідання в квітні. В обох є неоднозначний шлейф з минулого. «Поки єврейсько-баптистська сволота готує плани по збереженню залишків української унітарії з її величезним бюрократичним апаратом, я поїхав подалі від центру і в одному з селищ зустрів Першотравень серед сепаратистів», – писав один з них в «Живому журналі» під псевдонімом Відставний Бродяга 1 травня 2014 року. Якщо судити по записах, 11 травня він взяв участь в референдумі про створення «ЛНР», а в червні виявився в Києві.

Обидві записі згаданого блогу на момент цієї публікації не видалені, та доступні за посиланнями: 1 травня11 травня 2014.

Стулов_первомай_ЖЖ

Стулов_референдум_ЖЖ
Скріншоти – majorua.livejournal.com

На фото, посилання до якого міститься в одному з записів – Сергій Стулов на ділянці для голосування під час псевдо-референдуму в Алчевську.

P1012906

– Серед співзасновників зареєстрованої в Макіївці громадської організації, керівником якої є другий наш герой, – Світлана Володимирівна Дадашова, внесена в базу «Миротворець» як представник «волонтерської організації», що підтримує бойовиків, – також пише «Україна-Центр».

Відповідна сторінка в розділі «Чистилище» наразі також є доступною за посиланням.

Скріншот - myrotvorets.center
Скріншот – myrotvorets.center

20 вересня 2017 року на сторінці Сергія Нестерова у Facebook розміщене спільне фото з людиною, схожою на Світлану Дадашову.

Скріншот, - Facebook
Скріншот – Facebook

Також згадується спільне заснування Нестеровим та Стуловим громадської організації «Інформаційно-аналітичне агентство” Комплексна безпека “» в Кропивницькому, та керівництво Нестеровим ще однією ГО, «Центр захисту селян».

– У його е-деклараціях за 2016 й та 2017 років рік – ніяких доходів, крім однакових сум державної допомоги на ім’я дружини, 64800 гривень. А ще в обидва роки задекларовані рівно 950 тисяч гривень готівкою. Стулов е-декларацій, очевидно, не подавав, – зокрема зазначається в публікації тижневика.

Нагадаємо, представник ректорату Донецького національного медичного університету Сергій Стулов заявив про ферму для майнінгу криптовалют в підвалі філії закладу в Кропивницькому.

MIXADV

цікаве