Модератор заходу Наталія Мельниченко презентувала присутнім виставку «Неправда, друг не помирає, його лиш поруч не стає…», присвячену життєвим і творчим шляхам новеліста Івана Горового та поета Сергія Колесникова.
Ліричного струменя в хід вечора додав відомий бард Андрій Фоменко, котрий виступив зі спогадами про створення разом з Сергієм Колесниковим моноопери «Біла палата», присвяченої героям-ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, та виконав пісню «Чорний лебідь», написану на його слова. Про спільну участь з Сергієм Колесниковим в ліквідації аварії планетарного масштабу розповів також його побратим-чорнобилець Сергій Глушко.
Всі присутні отримали книгу спогадів «Сергій Колесников: романтик, літератор, рятівник, життєлюб…», автором-упорядником якої є журналіст Анатолій Безтака.
Принагідно додамо, що у вечорі пам’яті взяли участь вдова Івана Горового пані Ніна та донька Сергія Колесникова Наталія.




Фото автора
