У Кіровській області РФ палає вузол транспортування нафти

Богдан Червак: Дзеркальна відповідь на хамські заяви Навроцького про УПА

07/06/2026 AA 0

Дзеркальною відповіддю на хамські заяви Навроцького про УПА могло б стати присвоєння полковникові Андрію Мельнику звання почесного генерала Збройних сил України.Історичним фактом є те, що […]

У Кіровській області Росії атакували лінійну виробничо-диспетчерську станцію “Лазарєво”, яка була створена для транзиту нафти в центральну частину РФ.

Про це повідомили убернатор Кіровської області Олександр Соколов і моніторингові пабліки.

Соколов повідомив, що вранці 31 травня безпілотники атакували підприємство на території Уржумського району: “Є спалах. Жертв та постраждалих немає. На місці працюють оперативні служби, ситуація під контролем”.

Російський губернатор нагадав, що в регіоні діє заборона на розміщення фото-відео чи будь-якої інформації про влучання дронів.

Водночас у мережі поширюють кадри із наслідками атаки.

Моніторингові канали стверджують, що йдеться про лінійну виробничо-диспетчерську станцію (ЛВДС) “Лазарєво”, розташовану в Уржумському районі.

MIXADV

цікаве