
Президент Володимир Зеленський заявив, що до України звернулися США щодо їхніх баз на території близькосхідних країн, а також ще 6 країн.
Про це глава держави заявив в інтерв’ю Le Monde, передає Цензор.НЕТ.
Більше новин у Telegram-каналі Цензор.НЕТ
Що відомо?
За його словами, йдеться про Саудівську Аравію, Катар, ОАЕ, Бахрейн, Йорданію та Кувейт.
“З кимось ми вже працюємо, і наші експертні команди вже на місці: оцінюють ситуацію, діляться безцінним досвідом. Тому що скільки б Patriot, THAAD та інших систем ППО не було на Близькому Сході, цього не вистачить для повної роботи протиповітряної оборони. Є сучасні перехоплювачі, які повинні працювати проти щільних дронових ударів”, – зазначив він.
Також читайте: Наслідки війни на Близькому Сході: Індія вже забронювала на квітень 60 млн барелів російської нафти
Зеленський заявив про бажання, щоб країни Близького сходу надали Україні також можливість посилюватися.
“У них є деякі ракети для ППО, яких у нас дефіцит. Ми хотіли б про це домовлятися.
Гроші – найбільш дефіцитна річ на сьогодні. Зараз наша оборонна промисловість завантажена наполовину, і нам потрібно більше фінансування для виробництва дронів для себе. Тому ті системи, які в нас у профіциті, ми готові продавати нашим партнерам. І ми не тільки продаємо, ми дамо їм свою експертизу. Дрони-перехоплювачі без нашої експертизи не працюють. Працює система”, – підсумував він.
Також читайте: Українські команди мають безпосередні успіхи в захисті життів на Близькому Сході, – МЗС
Що передувало?
Нагадаємо, раніше про конкретні результати українських підрозділів у захисті країн Близького Сходу від атак Ірану заявивв президент України Володимир Зеленський.
- Раніше Зеленський заявляв, що на Близький Схід вирушили три професійні українські команди. Вони працюватимуть у різних країнах регіону у боротьбі з іранськими безпілотниками. В обмін за цю допомогу Київ розраховує отримати ракети для систем ППО Patriot.
- Україна надала Сполученим Штатам технології для перехоплення дронів, щоб підвищити безпеку на Близькому Сході.
Читайте на “Цензор.НЕТ”: Українці вражені тим, як на Близькому Сході по “шахеду” випускають 8 ракет Patriot, – The Times
